Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ELAZIĞ ÜNİVERSİTESİ nin BULUŞU , PARK ASİST SİSTEMİ

Türkiye'mizin kendine ait ürettiği 1 otomobil markası bile yokken Alman'ların ürettiği 6-7 marka belki dahada fazlası var.ve bugün dünyadaki en kaliteli araçları üretiyorlar.Ürettikleri markaların hepsi birbirinden güzel Alman otomobili olupta kötü diyebileceğimiz bir marka yok.Örnek : Mercedes , BMW , Audi , Volkswagen , Opel

Bugün Çin'lileri beğenmiyoruz.Araç yapmayı beceremiyorlar hiç bir yerinde kalite diye birşey yok diye.Ama ne olursa olsun adamlar araba yaptık diyebiliyorlar.Biz onuda diyemiyoruz.Biz daha Çin'lileri yakalayamamışken Alman'ları yakalamamız imkansız gözüyle bakıyorum.

kendi konunu kendin baltalama
konu elazığ üniversitesiinde ki buluş bu konuda kim hangi arabayı yapıyor tartışması yapma

kendi konunu kendin baltalama
konu elazığ üniversitesiinde ki buluş bu konuda kim hangi arabayı yapıyor tartışması yapma
Bu benim şahsi konum değil benim bulmuş olduğum veya icad etmiş olduğum birşey değil.Bir Türk Vatandaşının üretmiş olduğu bir donanım.

bunun yerine 4 lastiğin 90 derece açıyla döndürülüp park edilenini yapsalar daha güzel olmazmıydı
bir tuşla 4 lastiğin dışarı çıkıp park edildikten sonra geri içine girileni daha güzel olacaktır.

lafları ilk başta anla ona göre yorum yap, burda herkes bu icadı senin bulmadığını zaten biliyor, açtığın konu elazığ üniversitesinde bulunan bi icat, farklı tartışmalara yol açacak konuşmalar bu konu altında yapma

hangi ülke ne araba icat etmiş tartışması yapcaksan başka konu açarsın orda konuşursun

lafları ilk başta anla ona göre yorum yap, burda herkes bu icadı senin bulmadığını zaten biliyor, açtığın konu elazığ üniversitesinde bulunan bi icat, farklı tartışmalara yol açacak konuşmalar bu konu altında yapma

hangi ülke ne araba icat etmiş tartışması yapcaksan başka konu açarsın orda konuşursun

bi moderatörün bu kadar sert konuşmasına gerek duyulcak olay nedir Berkan. ??

yazdıklarımı moderatör ismi adı altında yazmıyorum, sana göre sert bana göre normal

---------- Post added at 01:48 ---------- Previous post was at 01:47 ----------

moderatörün verdiği yetkiler dahilinde bi yaptırım uygulamadım burda sadece gerekli açıklamayı yaptım konu dağılması devam ederse o zaman moderatör adı altında yapcağımı yaparım

o zaman uyarı için bence sert bi söylem olmuş..
forum içersinde mod.'lar tabii ki gerekli uyarıları yaparlar ama bunu insanları kırmadan yapmaları her zaman tercih edilir Berkan..

yukarıdada yazdığım gibi bana göre normal, sana sert gelmiş olabilir onu ben bilemem
bundan sonraki mesajdada konu dışında yazılanları silcem demek istediklerini özelden yazarsın cevaplarım

yiğitcim Berkan AĞBİ dogru bir uyarıda bulunmuş

burada konuşulacak tek şey Elazığ Ünivdeki bu buluş bizi gururlandırıyor tabiki zira bunu proje olarak yaptıkları için hayata geçirmekde bu projede oldugu kadar kolay degil o aracın kütlesini hareket ettiren o sistem birçok aracı hareket ettirmekte zorlanacaktır...

ömer sende bu konuyu buraya açtıysan bu konuda dalga geçerek alman arabaları yada herhangi bir arabayı onure etmek için açmadıgından eminim o yüzden sanada sadece uygulanan buluş ve onun sistemi üzerinde yorum yapmanı önerirm

keyifli forumlar

Gariban bir hocamız bu kadarını yapmış belki basit gibi duruyor ama o alman yada japon araçlarının başlarda ne dandik olduğunu görüyoruz bana kalsa 85-86 larda üretilen jetta passatlar broadwaydan 5 kaz beter!!!! Içleri çook da dandik hemde piyasada bile yok....ama adamlar 10 yıla devrim yaptılar hocamız bunu yapmış 10 yıl üzerinde çalışılsa emin olun hava ile uçarak yanaşanlarını bile yaparız biz...bence başlangıç için süper....

Geri
Üst Alt