Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

El TORO BLANCO :)

Maşallah abi Allah kaza bela vermesin :) Ama sanki arkası çok mu düşmüş :)
saol kardeşim amin... arka ve önler aynı kardeşim yollar bizim burda ii olsa biraz daha düşürürdüm:)
On numara maşallah kazasız sürüşler..
teşekkürler ersoy abi
ibrahim konfor nasıl oldu coil dan sonra :)
ender abi yol tutuşum çok güzel oldu keyif verio artık,,, konfora gelince abi eger yol düzgünse bi sorun yok ama böyle çukura filan girince araç önceye göre biraz fazla zıplıo bizim burda yollar berbat ama istabulda bi sorun olucagını sanmıorum abi

saol kardeşim amin... arka ve önler aynı kardeşim yollar bizim burda ii olsa biraz daha düşürürdüm:)

teşekkürler ersoy abi

ender abi yol tutuşum çok güzel oldu keyif verio artık,,, konfora gelince abi eger yol düzgünse bi sorun yok ama böyle çukura filan girince araç önceye göre biraz fazla zıplıo bizim burda yollar berbat ama istabulda bi sorun olucagını sanmıorum abi

istanbul da pek farklı değil, nerden çukur tümsek bozuk yol çıkacagı belli olmuyo :) sevindim 5cm e ragmen çok etkilenmemesine sağolasın İbrahim deneyimler önemli :)

ben istanbulda araba kullandım abi burdan çok daha iyi :)

yağmurlu bi akşam sudan görünmeyen tümsek yüzünden lastik yarmışlıgım var :) dün geçtigin yoldan aynı hızda geçince sürprrizile karşılaşabiliyosun.. alt yapı için sürekli oynuyorlar kazıyorlar bi yerleri, çukur bırakıyorlar falan slalomlarla gidiyosun bazı yerlerde :) otobanda e5 te bozuk yerler var.. tabi gaziantep bilmiyorum :)

yağmurlu bi akşam sudan görünmeyen tümsek yüzünden lastik yarmışlıgım var :) dün geçtigin yoldan aynı hızda geçince sürprrizile karşılaşabiliyosun.. alt yapı için sürekli oynuyorlar kazıyorlar bi yerleri, çukur bırakıyorlar falan slalomlarla gidiyosun bazı yerlerde :) otobanda e5 te bozuk yerler var.. tabi gaziantep bilmiyorum :)

abi o saydıklarından burda yok sadece ufak tefek kapatmadıkları çukurlar ve bol bol yamalar var

İbrahim güzel olmuş.Kazasız belasız kullanırsın İNŞALLAH.

Kazasız belasız, beyaz boğa yerine albino boğa koyalım senin arabanın ismini farklı olsun :D:D

Geri
Üst Alt