Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

EKSPERTİZ raporu (Gebze Auto Eksper Garage)

hayırlısı olsun üzülme ...hakikaten evlat oluyor bizim arabalar nedense :D valla ben arabayı alırken expertizmiş falan fişman işim olmaz ustaya da göstermedim.hasar kaydına baktım,içi dışı temizmi hatasız kusuru varmı,motor üflüyomu tamam gerisi bana kalmış cok şükür biniyorum.haa satarkende inini cinini soranlara da hemen davayyy :D mercese bmw opel seat vw vs son model araçlara ekspertiz yapılır bana göre benım araba 8 yaşında insanlar eskiyor büyük kazası olmadıktan sonra sorun yok...kaskom bile yok ne mutlu bana babamdan kalma eski kafalılık var bende.arabayı bazen isteyenler oluyor emanet kaskom yok parçaları pahalı diyip geciştiriyorum kırılmada olmuyor tavsiye ederim :) tekrar hayırlısı olsun...

aynen öyle abi bende o şekilde aldım motor şaseler yürüyen tavanda boya varmı iç aksamda çalışmayan bölüm varmı ağır kazası yüksek miktarlı kaydı varmı bunlar yetiyor
12 yaşındaki araca boya varmı diye soruyolar ya şaka gibi :D

Satılınca banada çok kötü koyacak ya :(

Geri
Üst Alt