Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Eksoz yardimm

necati07

Kayıtlı Üye
Arkadaslar aracimda downpipe var. costum duzboru orta iptal ve son susturucu takmak istiyorum yalniz tampon aero oldugu icin cift cikis.2tane son susturucu almak istemiyorum.bu sekilde eksoz yaptiran varmi yardimci olursaniz sevirim.

Kimsenin bilgisi yada bi onerisi yok yani bu konuda?

Leonlar icin susrucunun sagi ve solundan gelen borular seklinde olan egsozlar var mesela supersprint yada milltek ama custom yaptirmak daha mantikli daha uyguna mal olur

Susturucu ne olucak ne sekilde yapilicak onu merak ediyorum tek son susturucudan y mi cekilcek yoksa cift son susturucumu olucak cift cikis aero tamponlari olan arkadaslar yardimci olursa sevinirim.

img0030hi.jpg

Shot at 2012-03-18 resimdeki abimin aracı böyle bişey olabilir o da aerolu

Yok kardesim benimki sagli sollu oldugu icin sorun oldu yaa

necati üst mesajda sana yardımcı olmak için paylastıgı arac benım şuan ortadan cıkışları iptal ettim ve sağ ve soll çift çıkış yaptırdım.son susturucu süpersprint sağ ve soldan çıkışları var onu düz 51 lik boru ile sağ ve sola dağıttılar. bence aero tamponun en güzel yönü arka susturcunun sağ ve soldan çıkışlı olması tavsiye ederim

necati üst mesajda sana yardımcı olmak için paylastıgı arac benım şuan ortadan cıkışları iptal ettim ve sağ ve soll çift çıkış yaptırdım.son susturucu süpersprint sağ ve soldan çıkışları var onu düz 51 lik boru ile sağ ve sola dağıttılar. bence aero tamponun en güzel yönü arka susturcunun sağ ve soldan çıkışlı olması tavsiye ederim

+10

Benimde sonda dagiliyo ayni seninki gibi ama son susturucu yok hangi sonsusturucu bu supersprintin ve son susturucudan sorami borular ayrilip uc takiliyo?

evet son susturucadan sonra dağılıyo sağlı ve sollu olarak. senin son susturucu iptal edilip normal çiftli boru ile mi çıkıyor. bende daha 2 hafta olmuyor egsozlarımı yaptıralı çok bişey değil maliyeti.
tamponun orta kısmını doldurtmak için 50 tl
egsoz başlıkları 60 tl
egsoz işçiliği 100 tl
diffüzör carbon kaplama 35 tl tuttu.
bence cok güzel oldu orjinalse tamponların zaten iç kısmında keseceğin yerler işaretli söküldüğü zaman görürsün

Geri
Üst Alt