Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Eksoz yardimm

Konu, 'Tuning' kısmında necati07 tarafından paylaşıldı.

1. necati07

necati07 SCW Üyesi

98
    5
    8
    Arkadaslar aracimda downpipe var. costum duzboru orta iptal ve son susturucu takmak istiyorum yalniz tampon aero oldugu icin cift cikis.2tane son susturucu almak istemiyorum.bu sekilde eksoz yaptiran varmi yardimci olursaniz sevirim.

2. necati07

necati07 SCW Üyesi

98
    5
    8
    Kimsenin bilgisi yada bi onerisi yok yani bu konuda?

3. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    Leonlar icin susrucunun sagi ve solundan gelen borular seklinde olan egsozlar var mesela supersprint yada milltek ama custom yaptirmak daha mantikli daha uyguna mal olur

4. necati07

necati07 SCW Üyesi

98
    5
    8
    Susturucu ne olucak ne sekilde yapilicak onu merak ediyorum tek son susturucudan y mi cekilcek yoksa cift son susturucumu olucak cift cikis aero tamponlari olan arkadaslar yardimci olursa sevinirim.

5. baris44

baris44 SCW Üyesi

202
    43
    28
    Shot at 2012-03-18 resimdeki abimin aracı böyle bişey olabilir o da aerolu

6. necati07

necati07 SCW Üyesi

98
    5
    8
    Yok kardesim benimki sagli sollu oldugu icin sorun oldu yaa

7. hsn003

hsn003 SCW Üyesi

450
    121
    43
    necati üst mesajda sana yardımcı olmak için paylastıgı arac benım şuan ortadan cıkışları iptal ettim ve sağ ve soll çift çıkış yaptırdım.son susturucu süpersprint sağ ve soldan çıkışları var onu düz 51 lik boru ile sağ ve sola dağıttılar. bence aero tamponun en güzel yönü arka susturcunun sağ ve soldan çıkışlı olması tavsiye ederim

8. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    +10

9. necati07

necati07 SCW Üyesi

98
    5
    8
    Benimde sonda dagiliyo ayni seninki gibi ama son susturucu yok hangi sonsusturucu bu supersprintin ve son susturucudan sorami borular ayrilip uc takiliyo?

10. hsn003

hsn003 SCW Üyesi

450
    121
    43
    evet son susturucadan sonra dağılıyo sağlı ve sollu olarak. senin son susturucu iptal edilip normal çiftli boru ile mi çıkıyor. bende daha 2 hafta olmuyor egsozlarımı yaptıralı çok bişey değil maliyeti.
    tamponun orta kısmını doldurtmak için 50 tl
    egsoz başlıkları 60 tl
    egsoz işçiliği 100 tl
    diffüzör carbon kaplama 35 tl tuttu.
    bence cok güzel oldu orjinalse tamponların zaten iç kısmında keseceğin yerler işaretli söküldüğü zaman görürsün

Sayfayı Paylaş