Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ekrandaki işaret

Arf

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2010 model 1.6 stylance leonum var dün akşam km göstermesinin yanında bi işaret belirdi akşamdan beri araştırıyorum ne olduğunu bulamadım bilgisi olan varmıdır saygılar..Screenshot_2015-12-12-01-22-32.png

O işaret çap işareti yani lastik yarı çapını ölçemediği için yakıt tüketimi ayarlama yapamıyor servise bir göster bence

kurye ile elden teslime verildi

O işaret çap işareti yani lastik yarı çapını ölçemediği için yakıt tüketimi ayarlama yapamıyor servise bir göster bence

Memet teşekkür ederim kardeşim bana ne zararı olur nasıl bi işlem gerekir yani bana çok masraflı olur mu

Memet teşekkür ederim kardeşim bana ne zararı olur nasıl bi işlem gerekir yani bana çok masraflı olur mu
Net birşey diyemem belki sensör de hata vardır belki soketi çıkmıştır bakmadan serviste birşey demez ama sen göster ileriye dönük arıza oluşturmasın

Net birşey diyemem belki sensör de hata vardır belki soketi çıkmıştır bakmadan serviste birşey demez ama sen göster ileriye dönük arıza oluşturmasın

Memet ben öğrendim dostum senin söylediğin yakın ama mevzu anlık tüketim göstergesiymiş yani anlık tüketim görmek için bastığın tuştan sonra bu gelirmiş ekrana..

Geri
Üst Alt