Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ekranda simgesi anahtar olan ikaz.!

Mehmet1981

Kayıtlı Üye
İyi forumlar aracım kontağı açtığımda sesli uyarı veriyor ve ekranda tamir anahtarı işareti çıkıyor...

Mehmet Bursa dasın sanırım çıkan anahtar resmını atarsan sağlıklı bılgı verırız

M.Canbolat

Evet servis zamanı gelmiş olabilir bursada nereye götürmemi önerirsiniz.? Birde eğer zincir değişme uygun görürlerse bize nekadar maal olur ?

Evet servis zamanı gelmiş olabilir bursada nereye götürmemi önerirsiniz.? Birde eğer zincir değişme uygun görürlerse bize nekadar maal olur ?
Mehtaba Mehmet aracın marka ve modeli nedir? Bursada her hangi bir dükkana götürürsen silerler yada avm otoparklarında speddy var onlarda siliyor. Zincir için araç bilgileri lazım mk2 leon ise sanayide 900-1000₺ arası

Her anahtar çıktığında servise gidilseydi. paralar puffff. Kardeş git herhangi bir sanayiye 10 snde silerler. Temiz bi bakım yaptır bin. Ama zincir işi biraz tuzlu

Ara beni ototansıt te oto mot var SCW lı kardesımız yardımcı oluruz

M.Canbolat

Her anahtar çıktığında servise gidilseydi. paralar puffff. Kardeş git herhangi bir sanayiye 10 snde silerler. Temiz bi bakım yaptır bin. Ama zincir işi biraz tuzlu
mrba iyi günler diliyorum. lamba yandı ise ne kadar bu şekilde kullanabiliriz bu aracı km olarak? benimde 1 haftadır yanmaya başladı , mayısta muayenesi var, 1 ay daha bekliim mi? aracı az kullanıyorum, ayda30 km anca yaparım? yardımınız için teşekkür ederim. iyi günler.
[doublepost=1459240248,1459240050][/doublepost]
Ara beni ototansıt te oto mot var SCW lı kardesımız yardımcı oluruz

M.Canbolat
mrb Canpolat bey, Düzcede var mı bir tanıdığınız ve ya düzceli bir arkadaş bu platformda, ilginiz için teşekkür ederim.

mrba iyi günler diliyorum. lamba yandı ise ne kadar bu şekilde kullanabiliriz bu aracı km olarak? benimde 1 haftadır yanmaya başladı , mayısta muayenesi var, 1 ay daha bekliim mi? aracı az kullanıyorum, ayda30 km anca yaparım? yardımınız için teşekkür ederim. iyi günler.
[doublepost=1459240248,1459240050][/doublepost]
mrb Canpolat bey, Düzcede var mı bir tanıdığınız ve ya düzceli bir arkadaş bu platformda, ilginiz için teşekkür ederim.
O km ye hiçbirşey olmaz. 1 ay sonra yaptır. Kendini kasmaya gerek yok. Sonuçta para önemli

Geri
Üst Alt