Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ekranım bozuldu yardım !

• Konbuyu başlatan HaKo
  • Başlangıç tarihi
herşeyden önce kaç yıllık laptop onu soralım :D

2007 yazında aldım HP Pavilion DV8000 garantiside 3-4 ay önce bitti malesef ne kadara patlar bunun ekranını yaptırmak, yoksa çöpe atıp yenisini almak daha mı mantıklı

---------- Post added at 18:41 ---------- Previous post was at 18:36 ----------

Ekran şimdi düzeldi nasıl düzeldiğinide anlatıym artık gülermisiniz ağlarmısınız :D Balkonda oturuyorum, tahta jaluziyi indirdim rüzgardan sallanırken ekrana çaprtı ve ekran düzeldi :D

ozaman onun ilacı yumruk hako bidaha olursa anladın sen onu :D

senın laptopun aklı gitmiş abi :D

2007 yazında aldım HP Pavilion DV8000 garantiside 3-4 ay önce bitti malesef ne kadara patlar bunun ekranını yaptırmak, yoksa çöpe atıp yenisini almak daha mı mantıklı

---------- Post added at 18:41 ---------- Previous post was at 18:36 ----------

Ekran şimdi düzeldi nasıl düzeldiğinide anlatıym artık gülermisiniz ağlarmısınız :D Balkonda oturuyorum, tahta jaluziyi indirdim rüzgardan sallanırken ekrana çaprtı ve ekran düzeldi :D

türk filimi gibi:)

Bizdede ekran sorunu olmustu hakan abi saolsn yeğenim kolonya ile silmiş renkleri bozdu 1 sene önce 300 tl istemişlerdi bizden yaptırmadık

garanti yoksa yenisini al daha iyi abi..
arkadaşım eski laptopunun ekranını değiştirmiştik saçma sapan bi paraya 5-6 ay önce..

yahu hakan bizim 14 yıldır taş gibi çalışan yumatu televizyonumuz bugün bozuldu vuuuuuu diye ses çıkarıyo başka bişey yok tüh dedim:)nışanlıma iftara gittik eve geldik babam diyo aaaaa televizyon tamir olmuş????aha türk filmi 2:):):)

Geri
Üst Alt