Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ekim-Kasım Bolu organizasyonu..

İnşallah bi aksilik çıkmaz eşiminde egitimde olduğu güne denk gelmez ise ailecek orda olucaz

Beni EDS'ler İYİ Tanır

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
yafu adamı sıtrese sokuyonuz...
şimdi heveslendirip duruyonuz beni ogün gelcek gene içimde patlıcak gibi bir his var içimde...:cool:o_O

abi o gün saldım kendimi, o oyun havaları, cezayir, sahneden inmedik o gün çok güzeldi. kimse belli bi saatten sonra oturmadı bile hep masa maşında ayakta takıldık. çok keyifli bir geceydi. aynı tatta bu sene yine herkesi bekliyoruz. Bu seferde yıkalım orayı :D gündüzden itibaren hep bi ekşın vardı yaaa. highway de herkes drift falan yapıodu sabah sabah :D ulen çok özledim. 15 Kasım'da maaşı alan gelsin derim tabi panoromayla da bi konuşayım. ama kesinlikle ben çıkıp sürekli çalmam söyleyeyim. yine herkes gibi eğlenmek istiyorum. obaaaa yine heyecanlandım :D

Geri
Üst Alt