Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ek yakıt deposu bilgi istiyorum ?

Gercekten varmı böyle bişey
depo girişinde tırnak var, benzinci arkadaşa söyle yedeğide doldur de tırnağı bastırıp açsın, 8 lt alıyor sanırım

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

merhaba konu aşağıdaki başlıkla daha evveldende enine boyuna irdelenmiş ben oradan alıntı yaptım bilgilerinize
2015 1.4 YEDEK YAKIT DEPOSU

beyler genlleşme tankı diğer tabirle yedek depo.önce ana depo doldurulur sonra düğmeye basılı tutarak hem havasını alır hemde alta çöker.gırtlağa kadar doldurursanız ilk 300-400 km arası ibre oynamaz.sonra düşüşe gecer. haa yok başka yöntem olaraktan mandala basılı tutarak doldurulursa da ikisi aynı anda dolar.
o ekstra kapasite Kesinlikle "Genleşme tankı" bizler memleketimizin biraz daha fazla yakıt satmak isteyen uyanık akaryakıt satıcıları sayesinde yedek depo olarak algılıyoruz. Tavsiyem
1-yakıt aldığınızda hemen en az 100 km civarı yol yapmayacaksanız
2- özellikle sıcak yaz günlerinde (temmuz, ağustos) ve çok soğuk kış günlerinde sıfır derece ve altı sıcaklıklarda
deponuzu "gırtlağına kadar" fulletmeyiniz.

genleşme tankı vardır benım cordoba max 15 lt ekstra alıyor

Yedek depo dizeller de yok ekranda yedek depoyu belirten ibre ve benzeri yok araç yakıtı çektikçe yedek depo seviyeside düşer sonra ana tankta ki miktarı ibrede görürsünüz

Geri
Üst Alt