Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ejder Kapanı

omercanilica

Kayıtlı Üye
:rolleyes:
:cool:
Bugun vızyona gırdı .....
Ben demın geldım sınema'dan basarılı buldum kesınlıkle gorulmelı bır fılm cok begendım dusundugumden ıyı cıktı dıyebılırım aksıyon falan baya basarılıydı ozellıklede kadrosu efsane :)

Ugur Yucel.Kenan Imırzalıoglu.Ceyda Duvencı.Nejat Isler.Berrak Tuzunatac.Sırrı Sureyya Onder ....

kenan varsa sen her turlu gıdersın

kadro sağlam konu da etkileyici sonunda türk sinemasının da ilerlemesini görmek sinema salonlarında türk filmlerinin tercih edildiğini görmek beni gerçekten onurlandırıyor..

fılm tam bır amerıkan ozentısı.oyuncular cok saglam ama ugur yucelın hareketler falan tam ozentı hareketler.

ugur yucel keske gercek sesını kullansaydı fılm fena degıldı ama kenanın ezeldekı karızması yok:)

Filmin adı niye ejder kapanı? Ejder kapanı diyince aklıma karete filmi geliyor, fragmanı izleyince ejderlik bişey olmadığı görülüyor halbuki :D

Gerçekten son zamanlarda izlediğim en güzel filmlerden.Çok zevk aldım.Kesinlikle gidilmeli :)

Geri
Üst Alt