Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

eicbah 3.5 satılık yaylar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erkani

Forumdan Uzaklaştırıldı
arkadaşlar 2 ay kadar kullandıgım 3.5 eicbah yaylarım satılıktır.yaylarda preslenme vesayire birşey yoktur sıfır ayarındadır.scw ye özel fiyatım = 200 tl dir.

hayırmı abi?? 5liğemi gececeksin. we sport-up ın arka düşme problemi çözüldümü:) bunların cewabını alabilirsem yay takıcam

hayırlı satışlar Erkan...

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

hayırmı abi?? 5liğemi gececeksin. we sport-up ın arka düşme problemi çözüldümü:) bunların cewabını alabilirsem yay takıcam

kadir sport-up 5 lik takacaksın önlere duruma göre takoz koyarak dengeleyecekler yoksa olmuyor çok uğraştım bende....

konuştugumuz gibi kadir :eek:key:

hayırlı satışlar Erkan...

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

kadir sport-up 5 lik takacaksın önlere duruma göre takoz koyarak dengeleyecekler yoksa olmuyor çok uğraştım bende....
takoz olayı olmuyor dedigin gibi öne 5 arkaya 3.5 takılması gerekıyor sport up için

konuştugumuz gibi kadir :eek:key:

takoz olayı olmuyor dedigin gibi öne 5 arkaya 3.5 takılması gerekıyor sport up için

Peki Makyajlıdada Aynı sorun olurmu Başkan Bu arada Hayırlı Satışlar.. :eek:key:

Bana Oluru Nedir Bu Aletlerin Sevgili Müdürüm;)

Peki Makyajlıdada Aynı sorun olurmu Başkan Bu arada Hayırlı Satışlar.. :eek:key:

Bana Oluru Nedir Bu Aletlerin Sevgili Müdürüm;)
indirim yok ulennn çöllü :D
sorun sadece sport up a has bir sorundur dıger leon modellerı ile alakası yoktur cuk diye oturur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt