Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Eiback 5cm yi 3 cm ile değiştirmek isteyen?

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında semin tarafından paylaşıldı.

1. semin

semin SCW Üyesi

159
    2
    18
    Merhaba arkadaşlar
    Daha 1 ay olmadı eibach 5 cm yay aldım.On tamponları yaptırdım araba suan cok yerde.Eibach 3 cm kullanan arkadaslar on takımları 5 cm ile değiştirmek isteyen olur mu.?

2. Punisherkp

Punisherkp SCW Üyesi

1.315
    99
    48
    sitemizde bir uye ariyordu 5 lik ile kendindeki 3 lugu takas etmek istiyordu arastiriniz bulursunuz

3. 24

24 SCW Üyesi

3.413
    179
    63
    Benim anladığım sadece öndeki yaylarımı takas ettirmek istiyosun...?

4. babaerkan

babaerkan SCW Üyesi

1.429
    183
    63
    Genelde arkadaşların şikayeti arkanın dusmedigi yönünde;)

5. semin

semin SCW Üyesi

159
    2
    18
    ewet on taarafı değiştirmek istiyorum.Tampon yaptırdım.Ama kamiller orjinal yaylara gore olcu alıp biraz daha dusurunce bizim yaylarla yerde gitmeye başladı :)

6. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
    ben istiyorum açıkcası bende seat sport yayları var 3lük istediğim düşüklükde deil ama ben ön arka istiyorum

7. semin

semin SCW Üyesi

159
    2
    18
    valla arkalar 5 te bile aralık kalıyor ki orjinal yayları bagajda tutuyorum agırlık yaparmı az da olsa diye :)Gerci bende daha jant yok ustundeki orjinalleri var.Para buldukca artık.Onler 3 arkalar 5 yol tutusta bi sorun yasanır mı acaba?yada senle degistirsek sen sorun yaşarmısın ki.

8. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
    ya zaten 3lükde bile arka havada öne 5lik taktığım zaman çok saçma gözükür araç bundan eminim

9. semin

semin SCW Üyesi

159
    2
    18
    arkadaslar sanırım bu sekilde degisen olmucak da benim aracı nasıl on tarafını kaldırırım motoru mu arkaya alsak :)jantları degistirsem ince yanak alıcaz mecbur o da aynı olucak bir kac santim yukseltsem sorun olmucak gibi duruyor.Bi fikri olan varmıdır acaba?

10. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    5 likleri sat 3 lük al ön farklı arka farklı olmaz bence

Sayfayı Paylaş