Eiback 5cm yi 3 cm ile değiştirmek isteyen? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Eiback 5cm yi 3 cm ile değiştirmek isteyen?

semin

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar
Daha 1 ay olmadı eibach 5 cm yay aldım.On tamponları yaptırdım araba suan cok yerde.Eibach 3 cm kullanan arkadaslar on takımları 5 cm ile değiştirmek isteyen olur mu.?

Punisherkp

Kayıtlı Üye
sitemizde bir uye ariyordu 5 lik ile kendindeki 3 lugu takas etmek istiyordu arastiriniz bulursunuz

24

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar
Daha 1 ay olmadı eibach 5 cm yay aldım.On tamponları yaptırdım araba suan cok yerde.Eibach 3 cm kullanan arkadaslar on takımları 5 cm ile değiştirmek isteyen olur mu.?
Benim anladığım sadece öndeki yaylarımı takas ettirmek istiyosun...?

semin

Kayıtlı Üye
ewet on taarafı değiştirmek istiyorum.Tampon yaptırdım.Ama kamiller orjinal yaylara gore olcu alıp biraz daha dusurunce bizim yaylarla yerde gitmeye başladı :)

mtahakorkmaz

Kayıtlı Üye
ben istiyorum açıkcası bende seat sport yayları var 3lük istediğim düşüklükde deil ama ben ön arka istiyorum

semin

Kayıtlı Üye
valla arkalar 5 te bile aralık kalıyor ki orjinal yayları bagajda tutuyorum agırlık yaparmı az da olsa diye :)Gerci bende daha jant yok ustundeki orjinalleri var.Para buldukca artık.Onler 3 arkalar 5 yol tutusta bi sorun yasanır mı acaba?yada senle degistirsek sen sorun yaşarmısın ki.

mtahakorkmaz

Kayıtlı Üye
ya zaten 3lükde bile arka havada öne 5lik taktığım zaman çok saçma gözükür araç bundan eminim

semin

Kayıtlı Üye
arkadaslar sanırım bu sekilde degisen olmucak da benim aracı nasıl on tarafını kaldırırım motoru mu arkaya alsak :)jantları degistirsem ince yanak alıcaz mecbur o da aynı olucak bir kac santim yukseltsem sorun olmucak gibi duruyor.Bi fikri olan varmıdır acaba?

YEKTA

Kayıtlı Üye
5 likleri sat 3 lük al ön farklı arka farklı olmaz bence