eibach yaylarımı taktırdım (resimli) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

eibach yaylarımı taktırdım (resimli)

RedLine

Kayıtlı Üye
Hayirli olsun ii gunlerde kullanin aracinizin ihtiyaci wardi yaya. Ama bnce 5lik olmaliymis

silentstorm61

Kayıtlı Üye
eibach 5'lik yayı yok dediler ibiza 6j ye uygun olarak, o yüzden bunu seçmek zorunda kaldım, ama bencede tam oturdu, şunu söliyim konfor olarak da mükemmel oldu, virajlarda süper bir performans kazandı savrulma baya bir azaldı, eibach on numara..

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Kemal tek eksiği buydu zaten on numara olmuş :eek:key: leylek gibiydi araba jantlardan sonra böylece anlıyoruz ki ibizanın hakkı 3.5 cm dir. Çok beğendim yaylı halini güle güle kullan ama jant konusunda yine aynısını söyliycem bence ibizaya yakışan jant bu değil:(

silentstorm61

Kayıtlı Üye
Kemal tek eksiği buydu zaten on numara olmuş :eek:key: leylek gibiydi araba jantlardan sonra böylece anlıyoruz ki ibizanın hakkı 5 cm dir. Çok beğendim yaylı halini güle güle kullan ama jant konusunda yine aynısını söyliycem bence ibizaya yakışan jant bu değil:(

eyvallah çok saol, bende yayları taktıktan sonra keşke daha önce taktırsaydım dedim kendi kendime, jant konusunda gelince düşüncene saygı duyuyorum zevk ve renk meselesi diyelim ama şu yönden haklısın audi jantları var 5 kollu onları çok aradım bulamadım, ondan sonra bu jantları tavsiyeyle aldım...

silentstorm61

Kayıtlı Üye
selçuk' un en sonki yorumunda bir sıkıntımı var, sayfalarca harfler görüyorum.. :confused:

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

selçuk' un en sonki yorumunda bir sıkıntımı var, sayfalarca harfler görüyorum.. :confused:

skymz

Balıkesir Bölge Sorumlusu
Güzel olmuş 3,5 taktırman mantıklıdır... 5 ve dahası takılmak istenirse spor amortisör gerekiyormuş zaten..

Üst Alt