Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Eibach Coilover !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lİfte alacaksın,arac içinden elektronik ayarlananların fiyatları 10 bin tl civarıları,aslında düşündüğüm birşeydi ama iki arac için cok masraf ettiğimden vazgectim..Yayları taktım mecbur..

anladım ama onlar ıcınde bagajı gozden cıkarıosun sanırım bu amerıkan araclarındakı gıbı bıse olur heralde :confused: yılbasını gecırebılsem kesın atlıycamda suanda ole sıkısıgımkı..:(

anladım ama onlar ıcınde bagajı gozden cıkarıosun sanırım bu amerıkan araclarındakı gıbı bıse olur heralde :confused: yılbasını gecırebılsem kesın atlıycamda suanda ole sıkısıgımkı..:(

Bu daha dertsiz bi sistem o sistemin körüklerinin de bir ömrü var körüklerden biri kaçırdınmı vay haline sipariş verki gelsin :) birde fiyatları çok uçuk....

günceldir arkadaslar fiyatta bi miktar daha indirim yapılır nakit ihtiyacından dolayı.

1500 TL ye düşmüştür, son fiyattır arkadaslar , bu paraya coilover bulmanız gerçekten imkansız..!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt