Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

eibach 50mm yay

Konu, 'Arıyorum' kısmında scgnbsl tarafından paylaşıldı.

1. scgnbsl

scgnbsl SCW Üyesi

1.140
    423
    83
    merhaba arkadaşlar.18 janta geçtikten sonra yay kaçınılmaz oldu. sürtme yapar mı bizim yollara gider mi tam emin olamadığımdan 0 alıp zarar etmek istemiyorum.o yüzden uygun fiyata 2. el yay arıyorum.eğer sıkıntı çıkarırsa yine aldığım fiyata satar 35mm takarım diye düşünüyorum.çevresinde satan bilen varsa talip olabilirim.

2. KİREÇ

KİREÇ Moderatör

5.326
    4.536
    113
    walla seçkin sabah @çöllü ile konuştum şu an prokite bakıyor araştırıyorum...
    sabah da fiyat araştırmasına giricem dün açtığım konu olarak pres değil 2. el bulursam ewet yoksa 0 alıcam...
    sitede 530 tl sıfır fiyatı düşünürsen araştırdığım fiyatı ona göre sorayım

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    bol şanslar...umarım bulursun

4. feda

feda SCW Üyesi

685
    246
    43
    bende aynı şeyi arıyorum 2. el aracım leylek gibi duruyor

5. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Eibach bu konuda bizim araçlarda çok iyi fakat Namstainda yapılan yay presletmeninde bu kadar lezzetli olacağını tahmin etmezdim tavsiye ederim.. yayların sertliği çok yerinde ne çok sert tajkır tukur nede çok yumuşak sekme yapıyor tabi bunda spor yay olmasınında avantajı var FR da standart olarak seat sport -2cm lik yay kullanılıyor.. Spor süspansiyonu desteklemek üzere ve bildiğim kadarıyla o yaylarıda eibach üretiyor..

Şu gözden kaçmasın -5cm lik yay aracı 4cm düşürür tabi bu kullanım ve yol şartlarına göre az vetya çok olarak artar ileriki zamanlarda standart yaylar içinde aynısı geçerlidir..

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  6. Onu_R1_

Onu_R1_ SCW Üyesi

305
    170
    43
    Eibach 50 mm yay kullanıyorum yaklaşık 400 km dir. İnanılmaz derece de memnunum yaklaşık 1.5 ay önce aldım fiyat 325 tl peşin, 350 tl kredi kartna taksitli fiyatı

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  7. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Ben Kodu Aldım habrin olsun onur :eek:key:

8. KİREÇ

KİREÇ Moderatör

5.326
    4.536
    113
    onur @Onu_R!_ nerden aldın, prokitmi aldığın...

9. Onu_R1_

Onu_R1_ SCW Üyesi

305
    170
    43
    Sportline aldım nerden aldığımı ve telefonu özel mesaj la atıyorum reklam olmasın:)

10. scgnbsl

scgnbsl SCW Üyesi

1.140
    423
    83
    iletişim bilgilerini bende pm alabilir miyim :)

Sayfayı Paylaş