Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

eibach -5 yay arıyorum!!!

Mert yay işinden pek anlamam açıkcası sanırım benim kutuda da pro-kit yazıyordu, bunlar kaç cm oluyorki ?

firma için pm attım.

bana gönderirken sportline olarak gönderdi öyle konuştuk beni yonlendirmişti sanırım ondan yaa :) pro kit aklımda oyle kaldı kutuda sanki yazıyor bunu dediğin iyi oldu yarın kutusuna bakacağım

dusunursen satiliklarda benim 5 cm vogtland yaylarim mevcut, ben koniye gecicegim icin satiyorum

ztn prokit siyah....sportline yaylar kırmızı ;)

---------- Post added at 00:25 ---------- Previous post was at 00:24 ----------

dusunursen satiliklarda benim 5 cm vogtland yaylarim mevcut, ben koniye gecicegim icin satiyorum

teşekkür ederim eibach tan başka marka düşünmüyorum....

ztn prokit siyah....sportline yaylar kırmızı ;)

---------- Post added at 00:25 ---------- Previous post was at 00:24 ----------

teşekkür ederim eibach tan başka marka düşünmüyorum....

Vogtland da fena marka değildir. Bir markaya takılı kalmamak lazım.. :)

markalar hakkında bi yorum yapmadım arkadaşlar...şuanda eibach kullanıyorum,hiçbi sıkıntısını görmedim bugüne kadar,sadece yükseklik tatmin etmiyo artık...bu yüzden eibach la devam ;)

Geri
Üst Alt