Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

eibach -5 yay arıyorum!!!

Ozan benim 5'e geçmem için marşpiyeli sökmem gerekiyo bu haliyle bile sürtüyo yere nerdeyse her yerde..içimde mi kalcak 5'lik yay olayı yoksa.. :D :D :D

evet senin öyle bir sıkıntın war Yiğido

5 le sıkıntı yaşayabilirsin, ama ben senin yerinde olsam bir süre hewesimi aldıktan sonra marşpiyeli söker akabinde 5e geçerim :D

yayları çok ii bi fiyata buldum...bendekileri de bgn yarın anlaşrsak elden çıkaryorum...ondan sonra aranzdaym ozancım ;)

evet senin öyle bir sıkıntın war Yiğido

5 le sıkıntı yaşayabilirsin, ama ben senin yerinde olsam bir süre hewesimi aldıktan sonra marşpiyeli söker akabinde 5e geçerim :D

valla Ozan ben çok seviyorum onları o nedenle bi süre daha kesin devam ederim böyle..ama dediğin gibi belki günün birinde sıkılır çıkarırım ama o zaman 5 değil..daha alçak bişiler yapmak niyetindeyim.. :D

yayları çok ii bi fiyata buldum...bendekileri de bgn yarın anlaşrsak elden çıkaryorum...ondan sonra aranzdaym ozancım ;)

hadi hayırlısı, çok sevindim senin adına :)

valla Ozan ben çok seviyorum onları o nedenle bi süre daha kesin devam ederim böyle..ama dediğin gibi belki günün birinde sıkılır çıkarırım ama o zaman 5 değil..daha alçak bişiler yapmak niyetindeyim.. :D

ozaman dediğim gibi bir süre hewesini al ondan sonra söker geçersin istediğine de, sana vur diyince komaya sokcaksın illa :D

310TL'ye sanayide bi yer sıfırını satıyodu yanlış hatırlamıyosam. (Eibach)
Prokit 3'lüktür, sportsline 5'liktir ile ilgili de şunu söylemek istiyorum, 207 RC için Pro kit aldık. Üzerinde -40mm yazıyor.

310TL'ye sanayide bi yer sıfırını satıyodu yanlış hatırlamıyosam. (Eibach)
Prokit 3'lüktür, sportsline 5'liktir ile ilgili de şunu söylemek istiyorum, 207 RC için Pro kit aldık. Üzerinde -40mm yazıyor.

Yeni kasa ibizalardada -40mm..

Geri
Üst Alt