Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

eibach 5.0 yay arıyorum

Hamza koşar

Kayıtlı Üye
slm arkadaşlar 16 jantlarla kullanmayı düşünyorum satmak ısteyen varsa alıcıyım:)

16jantta 5cm yay bariz aşırı düşürecektir. 3,5 yada seat sport tercih etmen daha doğru sanki

bencede 16 janta 5 olmaz en az 17 olması lazım jantın yada 3.5 takıcaksınız.

16jantta 5cm yay bariz aşırı düşürecektir. 3,5 yada seat sport tercih etmen daha doğru sanki

beyfendi senıde arıyoruz zahmet olmazsa dönüver gayri :)

Biliyorum fazla düşeceğini fakat 3,5 lik takan arkadaşlar var. Araba çok az düşüyor bu da benm istediğim seviye olmuyor.

ben bu yanlışı yaptım 16"jantla siz yapmayın derim.. ama illa istiyorsanız yapcak birşey yok :)

o kadar alçakki ne garaja, nede otoparka, ne iş yerimden depodan içeri nede aracı yıkatırken altını vurmadan girmiyordum... kasisleri zaten hiç saymıyorum bile :D o yüzden ayda 1 jantlarım yamuluyordu..

anladım teşşekkür edrim.hevesim biraz kırıldı ama bulursam takacam ..altını sürtmeden içim rahat etmycek gbi :)olmadı takarım arabaya binmem karşısına gecer izlerim:D

ben 16 jant 5lik yay kullanıom hiç bi sıkıntı yok dizel araç birde motor ağırlığından dahada düşüyor önden o yüzden, tak derim bence sorun olmaz kardeşim

5 cm ıyıdır;) surunmek guzeldır arabaya daha bı albenı katıyo:)

Geri
Üst Alt