Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

eibach 3.5 yay arıyoruz

Adas montaj konusunda titizseniz maslak sanayide namistain var..Kime sorsan gosterir..adamlar cok prof..montajlari cok iyi

bende söylüyorum ama istemiyor arkadaşım.ailece dolaşıcagı zaman sorun oluyor dıyo altı vurur felan gibi ? 18 S5 jant alıp taktık benım de kafama takıldı 3.5 mu 5 takalım dıye bakalım ne olucak :)

Ben geçen yükledim aracı ben hanım 2 çocuk ve annem hiçbir sorun yaşamdım. Hatta dönüşte bagajda doluydu. Araçta yere güzelce oturuyor :)

Ben geçen yükledim aracı ben hanım 2 çocuk ve annem hiçbir sorun yaşamdım. Hatta dönüşte bagajda doluydu. Araçta yere güzelce oturuyor :)
bu arkadaşım bıraz takıntılı biri o yuzden 3.5 alıcaz birde maslakta pres olayı varmış onu duydum bugun birde onu araştırıcaz.mevcut yayları 250 tl ye pres yapıyolarmış sorunsuz bir şekilde ve mercedes ve bmw lere yapıyolar :confused:

Geri
Üst Alt