Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ehliyeti alıyorum

Kardeşim illaa tanıdığı olucuğaını düşünüyorum ara bir görüş istersen...

Kardeşim telefon ettiğinde kendini tanıtsa bile polisler arasında dayanışma vardır tanışmasalar bile etkisi olacağını düşünüyorum...

Kardeşim telefon ettiğinde kendini tanıtsa bile polisler arasında dayanışma vardır tanışmasalar bile etkisi olacağını düşünüyorum...

Eyw dou abi değerli vaktinden banada bir parca ayırdığın için teşekkür ederim hayırlısı ile inş hallederiz :)

Eyw dou abi değerli vaktinden banada bir parca ayırdığın için teşekkür ederim

Bu birazda hatıra defterine yazılar yazılırya onun gibi olmuş: 'Kalbin kadar değerli bu sayfayı bana ayırdığın için teşekkür ederim'...:D

Ne demek kardeşim rica ederim bilgim olduğu zaman her daim yardım ederim...

benim pederde emmnıyetten emeklıydı bende gıttım trafıge dedım bole bole peder polıs sen bı cay ıc dedıler 15 dk sonra aldım cıktım ehlıyetı bı kuyryk vardı ama akıllara zarar kuyruktakı yuzlere baktıgımda gercektende kulaklarımın cınladıgını hıssetmıstım....yanı narkotık falan fark yapmaz ya onların dılıyle konustunmu ıs tamamdır...tanıdıgının kımlık fotokopısınıde al yanına dosyana koysunlar o zamn bagıs falan almıyolar ;)

Görüştüm polis dostumuzla halledeceğini söyledi inş halledicez :)

olurolur bı cay ıcene kadar hallederler sıkıntı yapma....kazasız belasız kardesım...

Evrakları teslim ettim akşam 5 te teslim alıcam inş :D:D

Geri
Üst Alt