Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ehliyet yenileme hk.

2020 ye kadar değişim süresi var ben acele etmeyin derim çünkü 10 yılda bir yenileme isticekler yani şimdi alsan ehliyeti 2026 da yenilenem gerek en iyisi 2020 de yenileyip 2030 a kadar götürmek :) bi de yeni kimliklerde ehliyet yerine geçebilir diye okudum biyerde. Yani acele etmemenizde fayda var bence.

yeni ehliyetler çok enteresan olmuş iş yerinden bir abimiz yenilemiş ona baktım

Bi radyo programında duydum. Otele kimlik olarak uzattığınızda kabul etmiyorlar, çünkü üzerinde anne ve baba adı yazmıyormuş. Ne derece doğru bilemiyorum tabi.

Ayrıca kimlikler de yenilenecek ve ehliyetlerle birleşecek diyorlardı. O yüzden değiştirmek pek mantıklı gelmedi bana.

Kargoyla gönder evlere milletten neden para alıyon bıktım artık oraya para ver buraya ver hep bizden cıkıyor gelen para üc kuruş yarını devlet alıyor

5 sene içinde değişmek gerekiyor

Geri
Üst Alt