Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ehliyet yası

ugr_16

Kayıtlı Üye
ehliyet yası için mesela ben suan 1997liyim 21 haziranda doğdum 18 yasından gün alıncamı ehliyet kursuna yazılcam yoksa 18i bitirip 19dan gün alıncamı ?

abi geçmiyo ya vallahi mahallede bi tur atiyim dünyalar benim oluyo cok seviniyom böle :DDSDS 18ime geliyim çıkcam şehirdışına arabayla takılırız :p :D

emin ol bianlık heves kendi adıma konuşayım ehliyeti alcam şöyle gezcem böyle gezcem diyordum şuan binesim gelmiyor arabaya :)

abi geçmiyo ya vallahi mahallede bi tur atiyim dünyalar benim oluyo cok seviniyom böle :DDSDS 18ime geliyim çıkcam şehirdışına arabayla takılırız :p :D

Benim babamda şöyle diyor bana ; ilk ehliyet aldığım zamanlar hızlı kullanırdım keyifliydi sonradan yaş ilerledikce hızı gereksiz buldum demişti ve bana arabayı sürerken artık sıkıldığını ve trafiğin yoğunluğundan bıktığnı söyledi bir zaman sonra sıkılırsın.

18'den gün alman yeterli ama bence çok acele etme. :eek:key:
Ehliyet almadan önce karakol Nöbetçi polisi bile durdurur adamı.. ehliyeti alıncada bi tane polis çevirmez uyuz olursun :D

ehliyet yası için mesela ben suan 1997liyim 21 haziranda doğdum 18 yasından gün alıncamı ehliyet kursuna yazılcam yoksa 18i bitirip 19dan gün alıncamı ?

anlık heves kardeş bazen öyle oluyo ki insanın binesi gelmiyo arabaya!!! hele şu kasko fiyatları yok mu soğuttu ya la beni arabadan!

Geri
Üst Alt