• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Ehliyet yası

ugr_16

Kayıtlı Üye
ehliyet yası için mesela ben suan 1997liyim 21 haziranda doğdum 18 yasından gün alıncamı ehliyet kursuna yazılcam yoksa 18i bitirip 19dan gün alıncamı ?

ugr_16

Kayıtlı Üye
abi geçmiyo ya vallahi mahallede bi tur atiyim dünyalar benim oluyo cok seviniyom böle :DDSDS 18ime geliyim çıkcam şehirdışına arabayla takılırız :p :D

HARUN

Kayıtlı Üye
emin ol bianlık heves kendi adıma konuşayım ehliyeti alcam şöyle gezcem böyle gezcem diyordum şuan binesim gelmiyor arabaya :)

LeonStyle

Kayıtlı Üye
abi geçmiyo ya vallahi mahallede bi tur atiyim dünyalar benim oluyo cok seviniyom böle :DDSDS 18ime geliyim çıkcam şehirdışına arabayla takılırız :p :D
Benim babamda şöyle diyor bana ; ilk ehliyet aldığım zamanlar hızlı kullanırdım keyifliydi sonradan yaş ilerledikce hızı gereksiz buldum demişti ve bana arabayı sürerken artık sıkıldığını ve trafiğin yoğunluğundan bıktığnı söyledi bir zaman sonra sıkılırsın.

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
18'den gün alman yeterli ama bence çok acele etme. :eek:key:
Ehliyet almadan önce karakol Nöbetçi polisi bile durdurur adamı.. ehliyeti alıncada bi tane polis çevirmez uyuz olursun :D

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
ehliyet yası için mesela ben suan 1997liyim 21 haziranda doğdum 18 yasından gün alıncamı ehliyet kursuna yazılcam yoksa 18i bitirip 19dan gün alıncamı ?
anlık heves kardeş bazen öyle oluyo ki insanın binesi gelmiyo arabaya!!! hele şu kasko fiyatları yok mu soğuttu ya la beni arabadan!

Üst Alt