Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ehliyet ve sürücü kursu hakkındaki tüm soru ve sorunlar.

TAYLAN27

Kayıtlı Üye
Arkadaslar 8 yıldan beri sürücü kursu işletmekteyim buradan bana,ehliyet ile ilgilili kurslarla ilgili,sınav soruları,dönemler,fiyatlar,harçlar v.s tüm soru ve sorunlarınızı yazabilirsiniz,elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

İyi oldu bu konu hemen bi soru patlatıyım :)

Şimdi ben Aralık 3 doğumluyum sanırım Aralığın ya 5'inde yada 15'inde sınav olucak ben bu sınava girebilcek miyim yoksa önce kursa gidip sonraki sınavlardan birine giricem ?

İyi oldu bu konu hemen bi soru patlatıyım :)

Şimdi ben Aralık 3 doğumluyum sanırım Aralığın ya 5'inde yada 15'inde sınav olucak ben bu sınava girebilcek miyim yoksa önce kursa gidip sonraki sınavlardan birine giricem ?
umut bu senemi hak kazanıyorsun seneye mi?

1994 aralık doğumlusun galiba,15 aralık 2012 deki sınava giremezsin cünkü, kasım 9 da dönem kapanmaktadır,mecburen diğer yılın şubat sınavına kalıcaksın. yanlız a2 alıcaksan aralıkta a2 şubattada b sınavına girebılırsın.

o zaman bizimde bu sene..05.04.994 doğumlu

Geri
Üst Alt