Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ehliyet ve sürücü kursu hakkındaki tüm soru ve sorunlar.

ehliyetime agir vasita yi da eklemek istiyorum? maliyeti ve islemleri ne kadar tutar bilginiz vami?

nisan 5 doğumlular 30/06/2012 tarihli sınava başvurusunu yapabilir yaş gününün ertesi günü. ama dediğim gibi BA2 ehliyet alınıcaksa a2 yaşı 17 olduğundan nisanda a2 haziranda b sınavına girebilir.

Oooo 1 seneden fazla var o zaman :) Neyse ben o zaman şimdilik a2 alıyımda zamanı gelince b alırım :)

ehliyetime agir vasita yi da eklemek istiyorum? maliyeti ve islemleri ne kadar tutar bilginiz vami?
Sıfırdan kursa yazılır gibi işlemlerini gerçekleştirip sadece motor sınavına tabi tutulacaksın,onun sonunda direksiyon sınavına girebilirsin,2012 yılı itibarı ile ,maliye;463 tl banka dekontu:55 tl ehliyet kart ücreti;73 tl dir fark ehliyet kurs ücreti ortalama illere göre değişebilir 300 tl gibidir

derslere girmek sartmidir? zaten agir vasita kullaniyorum ben :)

bi soru da ben sorayım:Dsınavı kazanıp dıreksiyon sınavından da geçtikten sonra bankaya ve emniyet müdürlüğüne yatırılan para var ya bunun süresi ne kadar.başlangıç tarihi ne zaman.sınavdan sonra mı başlıyor süre?teşk.:)

bi soru da ben sorayım:Dsınavı kazanıp dıreksiyon sınavından da geçtikten sonra bankaya ve emniyet müdürlüğüne yatırılan para var ya bunun süresi ne kadar.başlangıç tarihi ne zaman.sınavdan sonra mı başlıyor süre?teşk.:)
bu ücretlerin herhangi bir zamanı yoktur yanlızca her sene aşımında zam gelir senin dosyandaki evrakların sabıka kaydı ve saglık raporunun süreleri 1 yıldır yanlızca onu yeniler gider harçlarını yatırır ehliyetini çıkartırsın.

abi ben simdi 20.02.1994 dogumluyum subat sınavına girebiliyormuyum yada ondan sonra girebilicegim en yakın sınav tarihi ne zaman ne kadar uzar almam :confused:

Geri
Üst Alt