Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ehliyet sınavı :)

tolgabes64

Kayıtlı Üye
merhabaaa bugn 11 de snava girdim 11: 15 de bitti 120 soru :D ben almanyada 17 yaşında aldığım için türkiyede geçerli değildi ve 18 yaşıma girince TR de bidaha almak zorunda kaldım :) almanyada 2000€ verdik ehliyete burda 800 tl tuttu :D annem babam ve dedeimnde 2 ehliyeti var :D burda ve almanyada kullanmak için :) dedem 42 annem 25 babam 26 senelik sürücü :)

hayırlısı olsun kardesım bende gırdım bugun yenı gırdım eve =)

Hayırlısı olsun bakalım geçersiniz ya :eek:

ehliyetsiz ne gazlardım :D :D

Yaa sınav çok sıkıcı ben A2 için girdim sınava 20 soru var zaten bütün sorular çok basitti!fakat 1 saat salmadılar salondan!!!bu kadar saçma bir sınav olamaz!

hadi hayırlısı güzel sonuçlar inşeALLAH

Yaa sınav çok sıkıcı ben A2 için girdim sınava 20 soru var zaten bütün sorular çok basitti!fakat 1 saat salmadılar salondan!!!bu kadar saçma bir sınav olamaz!

aynen abı ben zoru basararak gecen sınavdan trafıgı bıraktım :D aramızda kalsın ama dunkı sınavda 20 dk da bıtırdım ama 1 saat bekledım harbıden cok sacma bısey bende kafamı sıraya koydum uyudum :D:D:D

hayırlısı olsun o zaman.. :eek:key:

Geri
Üst Alt