Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ehliyet İle ilgili Bir soru

xcoderx

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar geçen hafta 2002 de aldığım ehliyetimi fotografım eski diye yenilettim.Önde veriliş tarihi yeni tarih oldu, hiçbiryerinde eski ilk aldıgım 2002 tarihi yok. Yenileten arkadaşlarda durum nasıl acaba?

Ben istanbul bostancıdan birkaç ay evvel çıkarttırdım (kayıptı) veriliş tarihi: 04.05.1995(B) ve 12.09.2001(E) yazılı vaziyette....

yarın sorayım ozaman,benim ehliyette yanlışlıkmı var acaba, nette baktım kimisinde bendeki gibi kimisinde sizin dediğiniz gibi...

Ben istanbul bostancıdan birkaç ay evvel çıkarttırdım (kayıptı) veriliş tarihi: 04.05.1995(B) ve 12.09.2001(E) yazılı vaziyette....

ehliyet e sınıfı ama ilk b almıştın e ye yükseltince 2sininde tarihimi yazıyor

benimde yazdığım gibiydi ilk b bden e ye yükseltmiştim ama e nin tarihi yazıyordu

b yi ist/avcılardan aldım
e yi çanakkaleden ama E sınıfıda ist /avcılar diyordu ve numarası aynıydı 12268

sürücü belgenizde yeni tarihi yazar ama sistemde ilk veriliş tarihi işlenmiştir.

Geri
Üst Alt