Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ehlityeti kaptırdım

Konu, 'Sohbet' kısmında rockinrock tarafından paylaşıldı.

1. rockinrock

rockinrock SCW Üyesi

3.039
    143
    63
    2 şişe bira icerek cevirmede 53 promil alkollu cıktım ve ehliyet 6 aylıgına gitti bu gece itibariyle. yediğim cezada 590lira

2. Erd3434

Erd3434 SCW Üyesi

431
    48
    28
    cok gecmıs olsun ama alkolu seveme ragmen alkollu arac kullanmaya karsı olanlardan bırıyım :(

Bunu beğendi. yukcell88 bunu beğendi.
  3. beetle

beetle SCW Üyesi

1.073
    291
    83
    off yaa hem süre hemde ceza çokmuş gerçekten , hapis cezası gibi :(

4. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Şahsen bu ceza uygulamasından ve şartlarından memnunum caydırıcı olması çok güzel,belki sürücü için uzun bir dönem ama tekrar yapmaması adınada ders niteliği taşıyor!

xx

ESY, 37fbli, mitrazapin23 ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  5. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    +1905

Bunu beğendi. 112MuharreM bunu beğendi.
  6. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    kusura bakmayın ama iyi olmuş..alkolü hertürlü severim ama direksiyon başına geçiceksem asla derim..

ESY, yukcell88 ve PORO bunu beğendi.
  7. FRTDI

FRTDI SCW Üyesi

121
    13
    18
    İsabet olmus... Alkolluyken direksiyona gecilmesine siddetle karsiyim. Sucsuz gunahsiz insanlarin cani yaniyor alkkollu trafige cikanlar yuzunden umarim size ve konuyu goren herkese bir ders olur bu..

8. rockinrock

rockinrock SCW Üyesi

3.039
    143
    63
    50 promil cıksaydı ceza kesmiyecektim göndercektim dedi polis ama 53 promilde ceza yedik. yani aradaki 3 promil 590 lira ediyor :) 50 olsaydı normal vatandaştık kaza yapma riski yoktu 53te trafik canavarı ilan edildik bu komedi oldu :)

9. janset

janset SCW Üyesi

114
    38
    28
    Alkol kullanan arkadaşlar; bu eğer sizin için bir keyif ise keyfini alacak derecede bırakıp ne sizin, nede başkasının keyfini kaçırmayalım,alkol den alı konan ehliyetler ve yazılan cezalar ise tam anlamı ile çok anlamlı olduğuna inanmaktayım.

10. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    öncelikle geçmiş olsun.

ancak benide mazur görün ama biraz isabetli bir ceza olmuş. alkol kullanan biri olmama rağmen bugüne kadar asla ve asla alkollü direksiyor başına geçmemişimdir.

aradaki o küçümsediğiniz 3 promil sizin refleksleriniz için o kadar önemli bir olayki bunun bilincine sanırım varamamışsınız.

o küçümsenen 1 bira veya 1 kadeh şarap yada yarım kadeh bolbuzlu ve sulu rakının bile sizi ne kadar etkilediğiniz tahmin bile edemezsiniz.

o yüzden lütfen mesut kardeşimizin yediği ceza alkollü iken araç direksiyonuna geçen tüm arkadaşlarımıza ders olsun. alkollü iken lütfen araç kullanmayın.

Bunu beğendi. ESY bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş