Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

egzozun bitim yeri akıtıyor..!

brkzgrl

Kayıtlı Üye
merhaba aracın fotoğraftaki yerinden araç akıtıyor bugün farkettim muhtemelen altını sürttük akıtan yer neresi arkadaslar yardımcı olur musunuzIMG_1023.JPG
a63c3cb72ca8af46084a6e0f75827cb9.jpg

arkadaşlar birinci foto internetten alıntıdır
ikinci foto benim aracımın altı, yani akıtan yer

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

merhaba aracın fotoğraftaki yerinden araç akıtıyor bugün farkettim muhtemelen altını sürttük akıtan yer neresi arkadaslar yardımcı olur musunuzEkli dosyayı görüntüle 14705

Darbe sonucu, kaynak yerinden gevşemiş veya çatlamış olabilir. Detaylı inceleme ile tam ve sağlıklı sonuç alınır.
O akan şey de bildiğimiz su, sorun oluşturacak bir şey değil :)

aracım henüz 1 aylık sıfır aldım 2016 model. bu işlemi normal bi yerde yaptırsam garanti dışı kalma olayı filan olur mu bulunduğum ilde yetkili servis yok en yakın erzurumda var

aracım henüz 1 aylık sıfır aldım 2016 model. bu işlemi normal bi yerde yaptırsam garanti dışı kalma olayı filan olur mu bulunduğum ilde yetkili servis yok en yakın erzurumda var

Geçmiş olsun..Talihsiz bir durum..Garantilik vs bir durumu yok çünkü servisede gitseniz kullanici hatası deyip ücretli aynı işlemi yapacak.Yetkili serviste sizin bulundugunuz ilde yok sanırım.Normal bir egzozcu kaynak ile halledecektir.Tekrar geçmiş olsun...

Gidin servise bu durumda kullanıcı hatası derler muhtemel ama baskı yapın değişim yada onarım yaparlar

arkadaşlar yardımlarınız için teşekkürler sağolun

merhaba aracın fotoğraftaki yerinden araç akıtıyor bugün farkettim muhtemelen altını sürttük akıtan yer neresi arkadaslar yardımcı olur musunuzEkli dosyayı görüntüle 14705

Hocam aynı olay golfte de var dert etmeyin orda zaten tahliye için fabrika çıkışı ufak bi tahliye deliği var

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt