Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Egzozları aktif etmek istiyorum

Herkese hayırlı ve kazasız günler dilerim. Bende 2013 model 140'lık fr var. Normal egzozdan ziyade sağ tarafa 2 egzoz çıkışı daha yaptırdım yalnız aktif ettirmedim şuan için görüntüsü var onuda bağlatmayı düşünüyorum ama düzen tutmaz zarar verir diyorlar daha önce yaptıran sıkıntı yaşayan ya da bu konuda bilgisi olan var mı? 
803177644f74e75396ed8852b21ed130.jpg

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynı şekilde yaptıran arkadaşlar var (bende yaptırmayı düşünüyorum) hiç bir sıkıntı yok sadece aracın garantisi devam ediyorsa belki sıkıntı çıkabilir

Sent from my iPhone using Tapatalk

Herhangi bir problem olacağını sanmam kaliteli bilindik bir yerde yaptırdıktan sonra çift çıkış neden zarar versin.
Birde ustanızın düzen tutmaz diyerek neyi kastetdiğini sormak lazım daha net yorum yapabilmemiz açısından

Herkese hayırlı ve kazasız günler dilerim. Bende 2013 model 140'lık fr var. Normal egzozdan ziyade sağ tarafa 2 egzoz çıkışı daha yaptırdım yalnız aktif ettirmedim şuan için görüntüsü var onuda bağlatmayı düşünüyorum ama düzen tutmaz zarar verir diyorlar daha önce yaptıran sıkıntı yaşayan ya da bu konuda bilgisi olan var mı? 
803177644f74e75396ed8852b21ed130.jpg

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Servis berki garanti konusunda sıkıntı yaratabilir. Cikis yapacagin yere borulari orta susturucunun ordan cekecegi zaman bi problem olmaz son susturucunun ordan yamuk sekilde boru alnirsa bi nebzede olsa cekis problemi olabilir diye bikiyorum benim aracim 1.4 ibiza 85hp ayni seyi egsoz cuya sordugum zaman bana bu bilgiyi vermisti

16LJA51

Benim araçta susturucu söktüm çift çıkış yaptırdım herhangi bi sıkıntı yok garantide aracım hatta yakın Zaman da bakımı var

eksoz sesini fazla volume verme,sonra memurlarla cebelleşmein :)

• Beğen
Reaksiyonlar: MKO
Geri
Üst Alt