Egzozları aktif etmek istiyorum | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Egzozları aktif etmek istiyorum

Muktedirs

Kayseri Bölge Sorumlusu
Herkese hayırlı ve kazasız günler dilerim. Bende 2013 model 140'lık fr var. Normal egzozdan ziyade sağ tarafa 2 egzoz çıkışı daha yaptırdım yalnız aktif ettirmedim şuan için görüntüsü var onuda bağlatmayı düşünüyorum ama düzen tutmaz zarar verir diyorlar daha önce yaptıran sıkıntı yaşayan ya da bu konuda bilgisi olan var mı? 

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ARİF0695

Kayıtlı Üye
Aynı şekilde yaptıran arkadaşlar var (bende yaptırmayı düşünüyorum) hiç bir sıkıntı yok sadece aracın garantisi devam ediyorsa belki sıkıntı çıkabilir

Sent from my iPhone using Tapatalk

FB10ur

Kayıtlı Üye
Herhangi bir problem olacağını sanmam kaliteli bilindik bir yerde yaptırdıktan sonra çift çıkış neden zarar versin.
Birde ustanızın düzen tutmaz diyerek neyi kastetdiğini sormak lazım daha net yorum yapabilmemiz açısından

gogo1903

Kayıtlı Üye
Herkese hayırlı ve kazasız günler dilerim. Bende 2013 model 140'lık fr var. Normal egzozdan ziyade sağ tarafa 2 egzoz çıkışı daha yaptırdım yalnız aktif ettirmedim şuan için görüntüsü var onuda bağlatmayı düşünüyorum ama düzen tutmaz zarar verir diyorlar daha önce yaptıran sıkıntı yaşayan ya da bu konuda bilgisi olan var mı? 

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Servis berki garanti konusunda sıkıntı yaratabilir. Cikis yapacagin yere borulari orta susturucunun ordan cekecegi zaman bi problem olmaz son susturucunun ordan yamuk sekilde boru alnirsa bi nebzede olsa cekis problemi olabilir diye bikiyorum benim aracim 1.4 ibiza 85hp ayni seyi egsoz cuya sordugum zaman bana bu bilgiyi vermisti

16LJA51

MKO

Kayıtlı Üye
Benim araçta susturucu söktüm çift çıkış yaptırdım herhangi bi sıkıntı yok garantide aracım hatta yakın Zaman da bakımı var

kirlisakal

Teknik Koordinatör
eksoz sesini fazla volume verme,sonra memurlarla cebelleşmein :)