Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Egzozdan en iyi sesi nasil alabilirim

onr2580

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba

aracimda açik hava filtresi var fakat daha tok ve sert bi ses almak için ne yapmam gerekiyor.

ben orta susturucuyu iptal ettirdim gayet güzel bir ses alıyorum.en azından bana yetiyor fazla abartmaya gerek yok :)

Bu bence senin nasıl bişey istediğine bağlı..Çok mu bağırsın istiyosun yoksa performans ama az ve öz bi ses mi istiyosun?

Bu egzoz işinden çok anlamam videon varmi bu konuda örnek olacak

Yok öyle abarti apaçi işi şahinci gibi bişey değil ama kaliteli ve güçlü bir ses

Evet bi ses aliyorum ama tok bi ses değil gelip geçici ve devamli pompalamak gerekiyo gazi

O zaman sana tavsiyem bulabilirsen sona Cupra son susturucu ve orta iptali..Hem tatmin edici bi ses alırsın hemde aracın rahatlar üst devirlerin biraz daha performanslı olur..

O zaman sana tavsiyem bulabilirsen sona Cupra son susturucu ve orta iptali..Hem tatmin edici bi ses alırsın hemde aracın rahatlar üst devirlerin biraz daha performanslı olur..

Sana yaptıkları gibi egzozun içine su tutsalar?

Geri
Üst Alt