Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Egzoz

A180 almışsın ha reno ıkısıde aynıymış motoru reno moturu varmış öyle duydum bikaç kişiye sordum dogru dedıler pireye kızıp yorgan yakma rıza gardaş arabayı satarsanda önce bana haber ver sen100-200 bas sonra arac cok yakıyor de güzelim leona camur at kızdım bak şimdi

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Kardeşim ahmedim çok yakıyor diye vallaha çamur atmıyorum ben sadece o ibreyi oraya koyuyorsan ben benzini acımıyorsam niye basamıyorum diye kızıyorum kızmakda degilde tozkonduramadıgımdan zaten egzozdur egzoz diyodum ama baksana 180 yaptım diye motor çalışma sesi degişti belkide bana öle geliyordur:)

Hocam aracın 1.2 tsi'nin seat resmi internet sitesinde ( http://www.seat.com.tr/popup.aspx?id=20164&typeid=689 ) maksimum hızı 191 diyor. Sen 200 bastım diyorsun :D (az yaksın istiyorsan bu hızlar da isteğin zor...)
Aracın sana sunduğu ve senin bildiğin maksimum hızın üstüne bile çıkmışsın ama şikayet ediyorsun :D
Ayrıca bırak son hıza ve üstüne çıktığın da motor birazcık bağırıversin.

Hok hocam ben çok yakıyor diye dertlenmiyorum şuan normal çalışması değişti diyorum 1.4 niye almadıgım için kendime kızıyorum

A180 almışsın ha reno ıkısıde aynıymış motoru reno moturu varmış öyle duydum bikaç kişiye sordum dogru dedıler pireye kızıp yorgan yakma rıza gardaş arabayı satarsanda önce bana haber ver sen100-200 bas sonra arac cok yakıyor de güzelim leona camur at kızdım bak şimdi

Beni EDS'ler İYİ Tanır

+1

Pireye kızıp yorgan yakma kardeşim... Daha önce de başka bir arkadaşa da yazdım aynısını... Senin ki psikolojik... zaten aracı değiştirmeyi kafaya koymuşsun bahane arıyor ve buluyorsun... Ama illa değiştirecem dersen Mercedes A serisine bulaşma... 0 alacaksan Leon FR derim... A3 de olabilir... ama 2. el A3 yerine 0 Leon derim...

Doğru sölüyosun abi fikirlerin içinde tşk ederim sıfır alcam a3 bir tık önde duruyor ama leon fr fena olmaz yani

Geri
Üst Alt