Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

egzoz ve tampon arasındakı bosluk ?

erkani

Forumdan Uzaklaştırıldı
arkadaşlar tamponla egzozumun arası cok acık çirkin bir goruntu oluyo bazı arkadasların tamponunda arada ek var bunu bende yaptırmak ıstıyorum nerde nasıl yapılacak saygılar...

arka aero ise içinden 2 tane plastik çerçeve çıkıyo kutudan..
serviste sadece o parçaların satıldığını sanmıyorum ama sanayiden bulunabilir herhalde..

onun yerine bence biraz daha büyük oval bir egsoz ucu takılabilir

egzos ucu alabilirsin veya en basiti gidip bi egzoscuya egzosu az yukarı kaldırt bu kadar basit .. atla deve bi iş değil.. :)

gider egzos mustafa usta bu işi tam istediğiniz gibi yapıcaktır imzamdaki ressimdeki egzos uçlarım tamponlar mesefasi çok güzel

arka aero ise içinden 2 tane plastik çerçeve çıkıyo kutudan..
serviste sadece o parçaların satıldığını sanmıyorum ama sanayiden bulunabilir herhalde..
servise sorucam bakalım varmı
birde sanayide derken nerde mesela bulabılırım tam olarak bılgınız varmı ?

egzos ucu alabilirsin veya en basiti gidip bi egzoscuya egzosu az yukarı kaldırt bu kadar basit .. atla deve bi iş değil.. :)
kardeş sen benım ne ıstedıgımı anlayamamışsın senın bu soyledıklerını bende düşündüm bu kadar basit degıl :)

gider egzos mustafa usta bu işi tam istediğiniz gibi yapıcaktır imzamdaki ressimdeki egzos uçlarım tamponlar mesefasi çok güzel
evet erhan gerçekten cok hoş duruyor senınkıler ama ben difüzör yaptırmak ıstıyorum ek plastık bir parça servise sorucam bakalım varmı ellerınde

sizin arka tampon aero mu yoksa standart leon tamponu mu ? eğer standart ise difüzör için yardımcı olurum..bende custom difüzör var

Geri
Üst Alt