egzoz ve tampon arasındakı bosluk ? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

egzoz ve tampon arasındakı bosluk ?

erkani

Forumdan Uzaklaştırıldı
arkadaşlar tamponla egzozumun arası cok acık çirkin bir goruntu oluyo bazı arkadasların tamponunda arada ek var bunu bende yaptırmak ıstıyorum nerde nasıl yapılacak saygılar...

YCO

Kayıtlı Üye
arka aero ise içinden 2 tane plastik çerçeve çıkıyo kutudan..
serviste sadece o parçaların satıldığını sanmıyorum ama sanayiden bulunabilir herhalde..

aybarsdnr

Kayıtlı Üye
onun yerine bence biraz daha büyük oval bir egsoz ucu takılabilir

arfy

Kayıtlı Üye
egzos ucu alabilirsin veya en basiti gidip bi egzoscuya egzosu az yukarı kaldırt bu kadar basit .. atla deve bi iş değil.. :)

37fbli

Kayıtlı Üye
gider egzos mustafa usta bu işi tam istediğiniz gibi yapıcaktır imzamdaki ressimdeki egzos uçlarım tamponlar mesefasi çok güzel

erkani

Forumdan Uzaklaştırıldı
arka aero ise içinden 2 tane plastik çerçeve çıkıyo kutudan..
serviste sadece o parçaların satıldığını sanmıyorum ama sanayiden bulunabilir herhalde..
servise sorucam bakalım varmı
birde sanayide derken nerde mesela bulabılırım tam olarak bılgınız varmı ?

erkani

Forumdan Uzaklaştırıldı
egzos ucu alabilirsin veya en basiti gidip bi egzoscuya egzosu az yukarı kaldırt bu kadar basit .. atla deve bi iş değil.. :)
kardeş sen benım ne ıstedıgımı anlayamamışsın senın bu soyledıklerını bende düşündüm bu kadar basit degıl :)

erkani

Forumdan Uzaklaştırıldı
gider egzos mustafa usta bu işi tam istediğiniz gibi yapıcaktır imzamdaki ressimdeki egzos uçlarım tamponlar mesefasi çok güzel
evet erhan gerçekten cok hoş duruyor senınkıler ama ben difüzör yaptırmak ıstıyorum ek plastık bir parça servise sorucam bakalım varmı ellerınde

aybarsdnr

Kayıtlı Üye
sizin arka tampon aero mu yoksa standart leon tamponu mu ? eğer standart ise difüzör için yardımcı olurum..bende custom difüzör var