Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Egzoz ucu (leon 1.4 TSI için)

Turhal

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar leon 1.4 TSI için çift çıkışlı egzoz ucu arıyorum. Kocaeli Keleşler de bana 300 tl gibi bir fiyat söylediler. Bu parça gerçekten bu kadar pahalımı? Bana başka alternatifler önerebilirmisiniz. Teşekkürler...

çift çıkışın tek boruda toplandığı bi tip görmüştüm, Cupralardaki gibi. çift çıkış egsozum olsa tercihim bu olurdu. Seat orjinal olunca paraya kıyacan mecburen.

Uc ıcın 300 lıra mı ? Yapmayın etmeyın ustunde SeatSport yazıcak dıe o kadar para cıdden verılmez:)

ben 250'ye almıştım 10ay önce falan..
şuan ne kadar bilmiyorum ama sorunsuz uzun ömürlü bi defa alacağın bi egzost ucu Seat Sport çift uçlu..

Ben Alıp Kaynatırmıştım hala üzerinde duruyo orjinal evet çok pahalı ben 50tl ye almıştım paslanma bozulmada olmadı hala duruyo.... bana kalırsa büyük bi oval bul al oval büyük olunca çok güzel duruyo....

can bu sanayie 30- 50 lriaya faln satılanlar var onlar nasıl sene?

Sorun olmaz emre,benım bagajımda son susturucu duruyodu arkadasımın cıkardıgı,egsozcuya gıttım uc taktırcaktım 50 lıra demıstı sadece uc ıcın,dedım egsozu kaca kaynaklarsın 40 dedı ıyı onu bagajda var onu tak :D

300 lıraya sanayıden 6 tane cıft cıkıslı alır arka tarafı komple egsoz ucu yaparım:)

Tabiki dandiği sararanı var ama iyisini bulursan sıkıntı olmuyo......

Geri
Üst Alt