Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Egzoz ucu boyama

highkaan

Kayıtlı Üye
arkadaşlar oval ağızlı sport egzoz ucu taktırdım,krom nikelaj rengini hiç sevmiyorum,spreyle siyaha boyamak istiyorum çok amatörce bişey mi olur acaba? :(
boya tutar mı ısınınca atar mı bilgisi olan var mı? mı mı mı :D

Bildiğim kadarı ile zamanla atar boyayı. Isıya dayanıklı özel boyalardan kullanmak lazım. Nikelajın üstüne direk atmak da olmaz.

o sprey boyayı attığınızda ilk yıkamada tabaka halinde ucun üzerinden soyabilirsiniz.:eek:

İlk önce zımpara ile yüzeyi pürüzlü hale getirirseniz uzun bir süre kullanabilirsiniz :)

bence siyaha boyama güzel durmaz. zımparayla özenli bi şekilde ve aynı hizada zımparala farklı ve güzel bi görünümü olur eğer beğenmezsen zaten zımparalıcak olduğun için boyarsın :D

abi iptaL ya boşver aga zımpara fln ben takıldıktan sonra yapılabilir mi diye merak ediyodum :(

bencede çok sağlıklı olur bir kaç yıkamadan sonra atar bir arkadaşım denemişti 307 de

Geri
Üst Alt