Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Egzoz, tampon yardımı.

ya dışarda yaptırdıgımızda araba garanti dışı kalıosa bazı servisler neden eksoz işi yapılırken dışarıda başka yere götürüp yaptırıolar benim servislere güvenim kalmadı salak gibide gittim arabayı alırken 2 yıl uzattım garantisini..
sen git istedigini yaptır dışarda hiç bişi olmaz ben coilover taktım orta susturucu iptalide yaptım şimdi jantlarıda takıcam ohhhh gel keyfim gel yemişim servisini önce gitsinler işlerini düzgün şekilde yapsınlar sonra garanti dışımı bırakıolar napıolarsa yapsınlar adamların yaptıgı işin garantisi yok biz dışarda yapınca araba garanti dışı boşversene yaaa

Eibach ibiza 6j için 3,5 ve 5cm olarak yay bulabilirsin heryerde.Ama tavsiyem kesinlikle 3,5 alma düşürmüyo arkayı.Bende h&r var o da güzel düşürüyo ama eibach daha konforlu galiba.Ben 3,5 cm olanından kullanmıştım ordan biliyorum ama diğer kullananlarda genelde eibach diyo.

Evet kafamda 5 cm var sadece garanti durumuna taktım. Kendileride bunu yaptığı halde neden kapsam dışına çıkarıyorlar bunu anlayamıyorum. Bir de egzoz önerisine ihtiyacım var. İbiza'da tok bi ses hangi egzoz da olabilir.

Merhabalar,tekrardan konu açıp konu kirliliği yapmak istemedim.İbiza 1.2 tsi dsg ibiza aldım ama aracımı teslim almadım.
Egsoz için alta baktığımda tampon alt kısmında egsoz için eğim yok.Broşürlerde ise tek egsoz fotoğrafları var.Oraya nasıl bir işlem yapılıyor.
Birde karter muhafaza takmak istiyorum.İstanbul içi temin edebileceğim yer var mı?
Şimdiden herkese teşekkür ederim.

ben steel marka egsoz taktım, son susturucuyu iptal ederek, böğürmesinden de şekilinden de çok memnunum hatta videoda var ibiza başlığı altında izleyebilirsin...

Yay - HR 2.5-4
Egzoz - Cut out
Jant - Seat ibiza 17 jantından

yay sert ama yol tutusu harika
egzoz kullanımı kolay ister ac ister kapa:D cevirme derdin yok
jant ben onlara bayılıyorum :D:D

Yay - HR 2.5-4
Egzoz - Cut out
Jant - Seat ibiza 17 jantından

yay sert ama yol tutusu harika
egzoz kullanımı kolay ister ac ister kapa:D cevirme derdin yok
jant ben onlara bayılıyorum :D:D

atmosferık arabada cut out yapamazsın.back pressure dıye bır sey kalmaz ortada

Merhabalar,tekrardan konu açıp konu kirliliği yapmak istemedim.İbiza 1.2 tsi dsg ibiza aldım ama aracımı teslim almadım.
Egsoz için alta baktığımda tampon alt kısmında egsoz için eğim yok.Broşürlerde ise tek egsoz fotoğrafları var.Oraya nasıl bir işlem yapılıyor.
Birde karter muhafaza takmak istiyorum.İstanbul içi temin edebileceğim yer var mı?
Şimdiden herkese teşekkür ederim.

aynı dediklerini bende yaptım ben dahil herkes tamponun kesiliceğini söylüyor ancak kayadibini aradığımda kesilmeden egzoz ucu taktığını söylediler ama hiç gitmedim daha arayıp detaylı bilgi alabilirsin

Arkadaşlar Bende İbiza 1.4 Aldım :) Aracıma Egzoz Yay Jant Yaptıracam Hatta Birde Ön Farları Değiştirip Yerine Mercekli LEdli Far almayı düşünüyorum Ankarada NErden Tedarik Edebilirim :) Tavsiyelerinizide Bekliyorum :)

Geri
Üst Alt