Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Egzoz, tampon yardımı.

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında karadag85 tarafından paylaşıldı.

1. karadag85

karadag85 SCW Üyesi

13
    0
    1
    Merhaba arkadaşlar henüz forumda yeniyim. Umarım iyisinizdir :) Öncelikli sorum yay, jant, egzoz aracı garanti kapsamından çıkarıyor mu ? Sadece modifiye amaçlı bi ibiza aldım. Şu an sadece ki 1 hafta oldu 17 jantlar ve dunlop lastikler edindim.

Ne gibi değişimler garanti kapsamından çıkarıyor belki doğru soru bu olabilir. Bunun dışında; Egzoz ve yay ne önerirsiniz ? Hepsi orjinal yani tabiri caizse çakma olmayan sağlam markalar olsun. İşimizi görsün. Ben normalde peugeot'cu olduğum için henüz Seat'a yabancıyım. :) Şimdiden teşekkürler, sevgiler.

2. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    jant yay garanti dışı bırakıyor..illa seat benim yayımı jantımı al diye yapıyor bunu ..
    egzosda egzos ucu dışında yine herşey garanti dışı diye biliyorum
    yay : eibach veya H&R

3. karadag85

karadag85 SCW Üyesi

13
    0
    1
    Aynen öyle. Ben alırken sordum nedir fiyatlar diye ? Öyle uç fiyatlar söylediler ki, kafamda varolanı yapsam bi ibiza referance daha alırım sanırım. Çok yazık. Bilgi için teşekkür ederim. Ama önerileri mutlaka almam lazım :)

4. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    tak gitsin ya onların taktıkları çok iyi sanki

5. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    kesinlikle tak gitsin..servis eibach yay alıp üstüne seat sport yazısı basıp 700 750 ye satıyor..garanti için para topluyor resmen

6. karadag85

karadag85 SCW Üyesi

13
    0
    1
    Zaten x isimli servis yetkilisi bana şunu demişti; abi getirirken bakıma sök garanti dışı olanları birşey olmaz :)) demişti. Süperler ! Eibach daha önce kullandım ama ibiza için henüz çıkarmadılar diye biliyorum. Peki egzoz ?

7. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    sitede bi çok kişide yay var..servise girip çıktılar sorun çıkartan olmadı diye biliyorum..
    egzos olarak nasıl bişey düşünüyosunuz ? görsellik mi ? ses mi ? vs

8. karadag85

karadag85 SCW Üyesi

13
    0
    1
    İkiside olmalı. Ses elbette çok önemli ancak görüntüsüde özel olmalı diye düşünüyorum :)

9. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    Cut out işinizi görür ucunada bi egzos kafası :)
    sitede egzosdan daha iyi anlayanlar var..benim düşüncelerim buraya kadar egzosda :D

10. karadag85

karadag85 SCW Üyesi

13
    0
    1
    Teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş