Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Egzoz, tampon yardımı.

karadag85

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar henüz forumda yeniyim. Umarım iyisinizdir :) Öncelikli sorum yay, jant, egzoz aracı garanti kapsamından çıkarıyor mu ? Sadece modifiye amaçlı bi ibiza aldım. Şu an sadece ki 1 hafta oldu 17 jantlar ve dunlop lastikler edindim.

Ne gibi değişimler garanti kapsamından çıkarıyor belki doğru soru bu olabilir. Bunun dışında; Egzoz ve yay ne önerirsiniz ? Hepsi orjinal yani tabiri caizse çakma olmayan sağlam markalar olsun. İşimizi görsün. Ben normalde peugeot'cu olduğum için henüz Seat'a yabancıyım. :) Şimdiden teşekkürler, sevgiler.

jant yay garanti dışı bırakıyor..illa seat benim yayımı jantımı al diye yapıyor bunu ..
egzosda egzos ucu dışında yine herşey garanti dışı diye biliyorum
yay : eibach veya H&R

Aynen öyle. Ben alırken sordum nedir fiyatlar diye ? Öyle uç fiyatlar söylediler ki, kafamda varolanı yapsam bi ibiza referance daha alırım sanırım. Çok yazık. Bilgi için teşekkür ederim. Ama önerileri mutlaka almam lazım :)

Zaten x isimli servis yetkilisi bana şunu demişti; abi getirirken bakıma sök garanti dışı olanları birşey olmaz :)) demişti. Süperler ! Eibach daha önce kullandım ama ibiza için henüz çıkarmadılar diye biliyorum. Peki egzoz ?

sitede bi çok kişide yay var..servise girip çıktılar sorun çıkartan olmadı diye biliyorum..
egzos olarak nasıl bişey düşünüyosunuz ? görsellik mi ? ses mi ? vs

İkiside olmalı. Ses elbette çok önemli ancak görüntüsüde özel olmalı diye düşünüyorum :)

Geri
Üst Alt