Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

egzoz emisyon???

bugün ilk yaptığım iş gidip egzoz emisyonu oldu. zamanıda çoktan geçmişti, ceza yiyeceğimden değilde muayenesi yaklaştı emisyon olmazsa geçmiyor muayeneden..

Evet ağır kusur olarak geçiyo muaynede

konu biraz eski ama benim yeni bir sorum var:) benim araç 2011 in 10,ayında trafik çıkışlı.ilk muayenesi 2014 te. egzoz da aynı tarihtemi olacak yoksa iki yıldamı yaptırmam gerekli.?

konu biraz eski ama benim yeni bir sorum var:) benim araç 2011 in 10,ayında trafik çıkışlı.ilk muayenesi 2014 te. egzoz da aynı tarihtemi olacak yoksa iki yıldamı yaptırmam gerekli.?

hayır sıfır araçlarda ilk egsoz muayenesi 3. yılda yapılır. sonraki yıllarda 2 senede bir yapılmalıdır. isterseniz önce 3. yılda önce muayene yaptırın sonraki 1 ay içersindede egsozu yaptırabilirsiniz. ama bu sadece sıfır araçların ilk muayene ve egsoz muaynesi için geçerlidir.

verdiğin bilgiler için çok sağol ismail abi.3.yılda her ikisinide hallederiz o zaman.

verdiğin bilgiler için çok sağol ismail abi.3.yılda her ikisinide hallederiz o zaman.

önemli değil. Bende bundan 3.5 sene önce aldığım sıfır aracımı 3. Sene sonunda tüv e muayneye götürdüm. Sıra esnasında görevli kişi eksoz da yapılacakı dedi. Bende şaşırdım nasıl yani dedim. Eğer isterseniz bir ay içınde yaptırabilirsiniz dedi. Kanunlar bu konuda 1 aylık ekstra süre tanımışlar ama dediğım gibi ilk muayene içın geçerliymiş öyle söylemişti. Bende ikisinide hallederek öyle çıktımbirdaha uğraşmak istemedim...

Geri
Üst Alt