Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Egzoz Emisyon Ölçüm "Kart ve Pul Ücretleri - 2013"

gfx

Kayıtlı Üye
Merhabalar.

Öncelikle tüm forum kullanıcılarının yeni yılını kutluyorum. Mağlum yeni yıla geçiş yaptığımız üzere "Egzoz Emisyon Pul ve Emisyon Kartı" ücretlendirmelerine zam gelmesi gündemde. Güncel fiyat listesi bayii'lere bildirimleri başlandığı anda yeni "Fiyat Listesini" açtığım konu üzerinden sizlere sunacağım.

Herkeze iyi ve bol kazançlı haftalar diliyorum..

01.01.2013 Tarihi itibari ile, Egzoz Emisyon Pul + Kart ücretleri

- Egzoz Emisyon Ölçüm Pulu; Eski fiyat ( 28 TL )

Yeni fiyat ( 32 TL )

- Egzoz Emisyon Kartı Ücreti; Eski fiyat ( 4 TL )

Yeni fiyat ( 5 TL )

Orada da Zama Var Desene:mad:

Bu gün bakkala gittim ortalıkta winston sigarası yok (zam gelecekmiş saklıyor benim uyanık satıcım) :kizgin:

Bu gün bakkala gittim ortalıkta winston sigarası yok (zam gelecekmiş saklıyor benim uyanık satıcım) :kizgin:
bizim sigaraya zam gelecegi için ben bi karton lamıştım bitene kadar içecem bitince bırakmaya niyetliyim (hani derlerya hap bende diyeyim bırakacam )

Maalesef selçuk abi ama ben egzoz emisyon puluna bu kadar yüksek zam geleceğini hiç zannetmiyordum 28+2=30 TL olur sanıyordum daha yüksek yaptılar kötü oldu

Arkadaş benim kafam da şunu almıyor. Biz belki araçlarımızla ilgili ve sigarayla ilgili zamlara tepki gösteriyoruz ama herşeye yeni yılda zam gelmesine o kadar çok alışmışız ki herkesin tepkisi o kadar naif ki şaşırıyorum...

Rekor fiyat ile benzini satan türkiyemde yaşadığımdan dolayı, yılbaşı sonrası uygulanan zamları gördükçe şaşırmıyorum hiç açıkcası..

Bu gün 235 TL doğalgaz faturası geldi 200 m3 harcamışım iiyiymiş dedim valla geçen sene aynı evde oturan en kötü şartlarda 150 ödemiş walla allah sonumuzu hayr etsin:kizgin:

Geri
Üst Alt