Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Egzoz İle İlgili

ardaoztekin

Forumdan Uzaklaştırıldı
Beyler merhaba herkese hayırlı cumalar,

Egzoz dan çıkan çata pata ve alev işlemlerini nasıl yapıyoruz bilen var mı ?

ateş mi edeceksin :) muaneyeden geciyormu acaba ateş eden eksoz sormakta fayda var derim

Gecmiyo muayneden ayrica alev i bosverin normal duz boru yada costum sistemlerde gecmiyor..

LG-H735 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son susturucu geçmesi lazım ama sanki o geçiyor mu?

Az çok bilgim var aktarıyorum. Genellikle yüksek performanslı araçların oluşturduğu patlamalar aracın egzoz bölümünden atıldığı için gördüğümüz alev atma olayını gerçekleşir.bizlerde bulunan mevcut stock arabalarda böyle bir sistem olması söz konusu değil.Çatırdama sesleri için düz boru(susturucu iptalleri) + downpipe sistemi ile yapıldıgını bılıyorum.Downpipe yüksek maliyetli gelirse susturucu iptallerini göz onunde bulundurabilirsiniz muayneden geçmez araç. Onun haricinde yanlış bilmiyorsam performans susturucuları var aynı işlevi gören yine maliyet artar muayneden geçer. Tamamiyle kendi bildiklerimi aktardım yanlışım varsa affola saygılar :)

Geri
Üst Alt