Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Egzost"çu Önerileriniz..

İskender'e yaptırmayı gönlüm elbet isterdi ama 1K Lira ayıramamam şuan egzosta..komple egzost yaptırmak istiyorum motoru biraz daha rahatlatarak performansı yükseltmek için..ses hiç bi şekilde istemiyorum..fiyat elbetteki önemli..

teşekkürkler..
Bide para yok,öğrenci adamım bilmemne deyip Bursa'ya gelemem diyosun..egzos megzos ne iş :)

Faruk abi çok teşekkür ederim o kadar anlatmışın ama pek bişi anlamadım.. :D
kahvaltıda anladığım kadarıyla dinlemek isterim..

Sezgin abi yaptırmadım be abi fiyat aldım sadece kızma hemen.. :D

2000 lira vericeksin komple supersprint en guzelinden daha sonra turboyu buyutup diskler de buyudu mu minumum 200 bhp.... Yolda... :)

Faruk abi çok teşekkür ederim o kadar anlatmışın ama pek bişi anlamadım.. :D
kahvaltıda anladığım kadarıyla dinlemek isterim..

Sezgin abi yaptırmadım be abi fiyat aldım sadece kızma hemen.. :D

daha anlataqcak bişey kalmadı ki paşa, alt tarafı boru işte daha ne kadar detaylandırayım sana:)

2000 lıra verdıkten sonra supersprınt hayatta almam onu yerıne milltek alırım kesınlıkle,SS ın TR de pazarı oldugu ıcın bu denlı satılıyor bence,yurt dısında milltek daha fazla ragbet goruyor.Bu arada 1.4 hacımle o buyuk turbo ısı braz sıkıntılı olur:)

Can bana uygun fiyata egzost bulucan abi kaçarın yok yapışırım boğazına.. :D

Otto Carbon son susturucu ve 62'lik komple düz boruyu 200TL - 250TL gibi bir fiyata yaptırdım. Apartmana kanalizasyon borusu çektirmiyoruz sonuçta. 1000TL - 2000TL ler havada uçuşmuş. Borunun üzerinde Supersprint ya da Milltek yazınca araba daha hızlı gitmiyor. Paranızı sokağa atmayın.

Geri
Üst Alt