Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Egzost"çu Önerileriniz..

bizim yatay kazanların performans tipi olsa şöyle makul fiyata, sesi de pek farketmese bende düşünürdüm bunu. Performans egsoz deyince egsozcular direk en gürültülü neyse onu çıkarıyor karşına.

iskender ustanın methini duyardım ama montaj fiyatı yüksek gibi
gidip canlı gözle görmek lazım :)

biraz diğer ustalara göre fazla ama bence on numara işciliği var, ben bile işlemi yaparken bıktım bırak abi tamam hadi bırakda gideyim der gibi oldum :D

Gider Egzost Mustafa Usta alayina Gider Egzost selamimi soyle yeter 0537 528 92 57 Mustafa Gider veya beni Ada Kardesim

egsoz işini direk hakkıyla, kaynağıyla, temizliği ile, montajı ile 10 numara yapan adam tanıyamadım malesef. egsoz işi demek boru işi demek, boruyu kesinde iyice temizleyip birleşimleri öyle yapmak demek, içerden çapak çıkartmaması için özenmesi demek, içerden çıkan çapakları iyice temizleyecek yöntemleri uygulaması demek, kaynak yaparken boruyu delip tel vererek deliği kapatıp boru içine curufları doldurmaması demek...

ben bunları yapabilen egsozcu tanımıyorum, egsozcuda işim olursa tanıdığım kaynak da yapabilen boru montajcısını yanımda götürecem ki sağlam temiz bir iş çıksın ortaya. eline okisijen kaynağını şalamasını alan egsozcuyum diye ortaya çıkıyor.

yarın bi yeri daha aricam büyük ihtimal dediğin yere de giderim eyv. Çağlar..

egsoz işini direk hakkıyla, kaynağıyla, temizliği ile, montajı ile 10 numara yapan adam tanıyamadım malesef. egsoz işi demek boru işi demek, boruyu kesinde iyice temizleyip birleşimleri öyle yapmak demek, içerden çapak çıkartmaması için özenmesi demek, içerden çıkan çapakları iyice temizleyecek yöntemleri uygulaması demek, kaynak yaparken boruyu delip tel vererek deliği kapatıp boru içine curufları doldurmaması demek...

ben bunları yapabilen egsozcu tanımıyorum, egsozcuda işim olursa tanıdığım kaynak da yapabilen boru montajcısını yanımda götürecem ki sağlam temiz bir iş çıksın ortaya. eline okisijen kaynağını şalamasını alan egsozcuyum diye ortaya çıkıyor.

Faruk abim sana TSI yapalım artık..
kriz/fırsat ikilisinde..

Supersprint orjinal set derim başka bişey demem...benim ki yolda:)

Kaan abi fiyatından ötürü benim ki yolda kalıyo.. :D

Geri
Üst Alt