Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Egzos ve difüzör hakkında biraz yardıma ihtiyacım var

AtuM

Kayıtlı Üye
Malum yeni leon tdı aracımı aldım. Bagaj spoyleri taktırdım beni pek fazla kesmedi aracın arkası hâlâ biraz boş duruyor bu yüzden difüzör ve egzos yaptırmayı düşünüyorum.

Şimdi aklıma takılan şu egzos uçlarının aynısını buldum egzosmarketim.com da satılıyor dükkanda evimin yanındaymış uçlara çifti 300 TL(çok gibi geldi) işcilik 100 tl bide ikinci cıkışı son susturucu oluyor herhalde oraya yanın delip takalım dedi egzos gazı cıkısın diye bir sorun olur mu bide bu garantiyi ne kadar etkiler.

Bide tdı difizörü cevizli bağda yeşil kundarının arkasında bi ustamız yapıyormuş bu ustayı bilen var mı yada bana başka usta önerecek biri işcilik ve mazeme önemli fiyat 2.planda difizör iki gün sonra kalkmasın kabarmasın.

Bide Tamponu değiştirmeden böylrie bişey yapabilir miyiz?
14e12f0f4e9813f385759ab7efa4a2ec.jpg

ea318d03727775cd3f4a7b29a675a8e5.jpg

Egzoz uclarımda bu
6184ba230aad3e8bf2f902b3eb9da2c8.jpg

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
@Lider Tuning Garage hocam salı günü kısmet olursa yanına uğrayacağım bir yüzyüze konuşmakta yarar var her türlü fikre acığım

@Lider Tuning Garage hocam salı günü kısmet olursa yanına uğrayacağım bir yüzyüze konuşmakta yarar var her türlü fikre acığım

İstersen kayınpederimin kartal sanayide egzoscu dükkanı var yardımcı olabilirim araç bnm kendi aracım kensimiz yaptık
b7210e5ccbf99a5fa33ad068c5299643.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ekli dosyayı görüntüle 9011 Ekli dosyayı görüntüle 9012 Ekli dosyayı görüntüle 9013 Ekli dosyayı görüntüle 9014
Benim araca da düşünüyorum ibiza için 2015 uygulamanız varmı

Modellerimiz bunlar difizörler kesilmemiş olarak geliyor egsoz cıkışlarını dikkate alma hoşuna giden varsa yeşil kunduranın altındayız buyur gel

http://www.ldrtuning.com/image/data/harita.jpg

eğer ben farklı birşey arıyorum diyosan

Fiberflex Malzeme fiyatlarıda diğerlerine göre yüksek
Ekli dosyayı görüntüle 9015 Ekli dosyayı görüntüle 9016
_DSC0868.JPG

@AtuM egzozlarınızı direk olarak bi egzozcuda yaptırırsanız daha çok hoşunuza gider. Son susturucu iptali de yaparak keyfinize keyif katar. Benim arabamda son susturucu yok öyle çok fazla bi sesi olmasa bile arabada ufaktan bi rahatlama oldu ve vites geçişlerinde bi ses gelmeye başladı insan daha çok beğeniyor. Garanti konusunu tam bilmiyorum benim garantim bittiğinden yaptırdım bunları nasıl etkileyeceğini bilmiyorum.

Geri
Üst Alt