Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Egzos muayene geçemedim yardım

Aynen şaşmazda yaptırdım direk geçti.Tuv de sorun çıkıyor

ben de egzos emisyon muayenesinden geçememiştim. tuvturk yetkilisi yakıt ayarı bozk dedi ve muayeneden geçemedim etiket vermediler ama 35 tl yi güzelce aldılar. hemen aynı gün sanayide harhangibir egzos emisyon löçümü yapan birine gittim ordan aldım geçerliliği 35 kağıtta ona bayıldım tabi egzos kartın varsa 35 lira yoksa daha pahalı. muayeneye tekrar gittim alın size egzos muayenesi dedim ve genel muayeneden de geçtim. sakın tuvturk e egzos muayenesi yaptırmayın.. gidin dışardan yaptırınn

ben de egzos emisyon muayenesinden geçememiştim. tuvturk yetkilisi yakıt ayarı bozk dedi ve muayeneden geçemedim etiket vermediler ama 35 tl yi güzelce aldılar. hemen aynı gün sanayide harhangibir egzos emisyon löçümü yapan birine gittim ordan aldım geçerliliği 35 kağıtta ona bayıldım tabi egzos kartın varsa 35 lira yoksa daha pahalı. muayeneye tekrar gittim alın size egzos muayenesi dedim ve genel muayeneden de geçtim. sakın tuvturk e egzos muayenesi yaptırmayın.. gidin dışardan yaptırınn

Kendinizi tanışma konusunda tanıtabilir misiniz. Teşekkurler

Geri
Üst Alt