Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

egzos- havlandırma ?

agape666

Kayıtlı Üye
arkadaşlar araç içi sıcak havayı açtığımda (klima hariç) sanki egzos kokusu alıyorum dışarıdan gelen egzoslarımı alıyorum yoksa banamı ole geliyor egzos dumanı ile havalandırmanın bi alakası varmıdır acaba

tabıkı de dısardakı egsoz dumanını alıyor havalandırma.arabanın bızden farkı yok nasıl ortam havasını soluyosak araba da aynısını yapıyor

Su anda aracta yım baktım klimada da aynı koku var dısarıda yogun bi egzros dumanı olmadıgı durumda da bu koku olurmu

polen fıltresı en son ne zaman degıstı?

araba neredeydı yukardakı mesajı yazdıgında kapalı garajda flan mı ? bunu tamamen acık havada trafıksız ortamda yasıyosan bır terslık var o ıste

gun içinde daha dikkaatli inceleme yaptım trafik te onumdeki arabann tum egzos gazı içeriye giriyo onundeki araba uzaklasınca sıkıntı yok ama bildiğim klima havayı temizleyerek içeri alır yanlışmı biliyorum
tum gun açık alandaydım

Ya peki klima açmadan aracın havalandırmasını nasıl açılıyor?
Birde bu klima üzerindeki ECO tuşu tam olarak ne işe yarar?

Geri
Üst Alt